Znajdź najlepsze studia Ekonomia ilościowa Chiny tutaj!

Masters jest pierwszy poziom absolwentów zajęć i może być uzyskane po otrzymaniu stopnia licencjata. Zarabianie mistrzów zwykle wymaga dwóch lat studiów w pełnym wymiarze czasu pracy, który wynosi 36 do 54 semestr kredytów.  Ministerstwo edukacji prowadzi edukację w Chinach. Rząd często zapewnia częściowe finansowanie dla szkolnictwa wyższego w uczelniach technicznych, jak i… Czytaj więcej

Masters jest pierwszy poziom absolwentów zajęć i może być uzyskane po otrzymaniu stopnia licencjata. Zarabianie mistrzów zwykle wymaga dwóch lat studiów w pełnym wymiarze czasu pracy, który wynosi 36 do 54 semestr kredytów.

Ministerstwo edukacji prowadzi edukację w Chinach. Rząd często zapewnia częściowe finansowanie dla szkolnictwa wyższego w uczelniach technicznych, jak i publicznym. Chiński rząd opracował również przedmiotem nauczania, które pozwala ci studenci z umiejętności zawodowych, aby pielęgnować swoje talenty.

Ekonomia ilościowa w Chiny. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach na kierunku Ekonomia ilościowa w Chiny. Zaoszczędź czas, skontaktuj się z uczelnią tutaj!

Pokaż mniej
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów: 
Xiamen University - Wang Yanan Institute for Studies in Economics
Xiamen, China

Międzynarodowe studia magisterskie z zakresu ekonomii i finansów w WISE

Międzynarodowe studia magisterskie z zakresu ekonomii i finansów w WISE Pokaż mniej
Studia menedżerskie
Wrzesień 2020
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
01 June 2020
Język angielski
Stacjonarne