Filter
Studia magisterskie
Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Znajdź najlepszą Ekonomia ilościowa tutaj!

Rozwiń potencjał kariery z tytułem magistra. Intensywne studia w danej dziedzinie często dają uczniom dodatkową przewagę w miejscu pracy. Tytuł magistra jest również niezbędnym krokiem dla osób podejmujących pracę doktorską lub niektórych kierunków studiów.

Co to jest Master w Quantitative Economics? Zajęcia koncentrują się na zrozumieniu aktualnej teorii ekonomii wraz z analizą matematyczną i ekonomiczną oraz metodami modelowania. Kursy programowe obejmują kursy z zakresu statystyki, matematyki i finansów. Przestudiuj ludzkie tendencje kolektywne i indywidualne w odniesieniu do bogactwa i tego, jak społeczeństwo wykorzystuje lub nie wykorzystuje pieniędzy. Odkryj zależności ilościowe między różnymi zmiennymi ekonomicznymi i jak zastosować te koncepcje. Zazwyczaj ukończenie programów zajmuje około dwóch lat.

Umiejętności zdobyte w tym programie obejmują rozwiązywanie problemów, wykorzystywanie statystyk i wypełnianie zadań finansowych. Uczniowie mogą rozszerzyć korzyści płynące z tych umiejętności na ich osobiste portfele, bankowość i finanse. Zdolność do rozwiązywania problemów analitycznych przynosi więcej korzyści niż finansowanie przy użyciu praktycznego, rzeczywistego zastosowania na co dzień.

Ważne jest, aby uczniowie badali koszty i obciążenie kursu każdego programu przed podjęciem decyzji o określeniu najlepszego dla nich dopasowania. W badaniu należy uwzględnić koszty zakwaterowania, czesnego i opłat.

Magister ekonomii ilościowej przygotowuje absolwentów do ścieżki kariery w ekonomii, bankowości i finansach. Agencje rządowe i biura zapewniają także możliwości zatrudnienia dla studentów, którzy chcą zostać administracją państwową i miejską. Dla osób zainteresowanych staniem się naukowcami, instytucje akademickie i badawcze mogą być realnymi opcjami. Uczniowie mogą mieć przewagę w pracy w instytucjach mikrofinansowych, bankach i firmach inwestycyjnych. Wyuczone metody ilościowe mogą również przynieść korzyści uczniom w takich obszarach, jak sprzedaż.

Odkryj piękno i radość życia za granicą podczas ukończenia tego dwuletniego stopnia. Proces rozpoczyna się od wyszukania programu poniżej i skontaktowania się bezpośrednio z biurem przyjmującym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

Czytaj więcej Pokaż mniej
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów:

3 Wyniki z Ekonomia ilościowa

Novosibirsk State University

Posłowie do PE opierają się na nauce akademickiej i mają na celu perspektywę badawczą. Główną tendencją wiedzy naukowej w XX-XXI wieku jest dryfowanie do złożonych system ... [+]

Posłowie do PE opierają się na nauce akademickiej i mają na celu perspektywę badawczą. Główną tendencją wiedzy naukowej w XX-XXI wieku jest dryfowanie do złożonych systemów i badań procesów stochastycznych. Wpłynęło to na metody badawcze, wyniki i zrozumienie celu nauki jako takiego. Ekonomia jako nauka społeczna odzwierciedla tę tendencję w pełnym zakresie. Jak powiedział słynny ekonomista, W. Baumol, najbardziej imponujące wyniki od początku 1900 r. Osiągnięto raczej w badaniach empirycznych i stosowanych niż w nowinkach teoretycznych.

Jednak ogólne tendencje naukowe przyjmują określone wymiary w naukach ekonomicznych zgodnie z przedmiotem i metodami. Inny sławny ekonomista - A. Marshall - określił ekonomię jako zajmującą się zwykłym funkcjonowaniem ludzkiego społeczeństwa; analizuje indywidualne i zbiorowe działania dotyczące tworzenia i wykorzystywania materialnej bazy bogactwa. Oznacza to studiowanie bogactwa z jednej strony i studiowanie człowieka - z drugiej.... [-]

Rosja Nowosybirsk
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
South Ural State University

Celem programu jest wyszkolenie mistrzów ekonomii, którzy zamierzają prowadzić działalność zawodową w dziedzinie ekonomii i zarządzania. ... [+]

Celem programu magisterskiego Handel na zewnętrznym rynku towarów i usług jest kształcenie mistrzów ekonomii prowadzących zagraniczną działalność gospodarczą w przedsiębiorstwach przemysłu, handlu i usług. Studenci studiują zagadnienia związane ze specyfiką organizacji zagranicznych przedsiębiorstw na rynku krajowym, a także organizacją biznesu na rynkach zagranicznych, w szczególności organizacją firm internetowych, badają możliwości międzynarodowych inwestycji i finansowania; i ocenia ryzyko w sferze zagranicznej działalności gospodarczej.

Szeroka gama dyscyplin zawodowych obejmuje badanie: bieżących problemów nauk ekonomicznych, organizacji biznesu na rynku zagranicznym; tworzenie i rozwój międzynarodowych sieci firm; organizacja transportu międzynarodowego; zarządzanie zagraniczną działalnością gospodarczą w systemach logistycznych; międzynarodowe operacje mediacyjne; analiza marketingowa zdolności konkurencyjnych przedsiębiorstw; ocena ryzyka i zapobieganie w sferze zagranicznej działalności gospodarczej.... [-]

Rosja Czelabińsk
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Xiamen University - Wang Yanan Institute for Studies in Economics

Międzynarodowe studia magisterskie z zakresu ekonomii i finansów w WISE ... [+]

Najlepsze Ekonomia ilościowa .

Międzynarodowe studia magisterskie z zakresu ekonomii i finansów w WISE

WISE koncentruje się na wysokiej jakości edukacji ekonomicznej i finansowej, badaniach pionierskich oraz intensywnych międzynarodowych wymianach akademickich i współpracy. Z doskonałymi członkami wydziału rekrutowanymi z najlepszych zagranicznych uczelni, wszystkie programy studiów prowadzone są w języku angielskim w oparciu o międzynarodowy wspólny standard.

MĄDRY

FinanseInżynieria finansowaEkonomia zarządzaniaHandel międzynarodowyEkonomia ilościowaStatystykaRegionalna ekonomiaFinanse publiczneLudność, zasoby i ekonomia środowiskaEkonomia przemysłowaEkonomia pracyEkonomia globalizacji i integracji europejskiejSzczegóły programówNauczanie języka: angielskiRozpoczęcie programu: semestr zimowyOpłaty za studia: 90 000RMB ogółem (przez dwa lata)Opłata za złożenie wniosku: 400RMBWymagania wstępneWnioskodawcy muszą być obywatelami niebędącymi obywatelami Chin, mając na ogół mniej niż 45 lat w chwili ubiegania się o wizę, być zdrowi i posiadać ważny paszport.Kandydaci powinni posiadać uznany stopień licencjata lub wyższy.Wnioskodawcy powinni przedstawić certyfikat TOEFL z wynikiem 80 lub wyższym, lub certyfikat IELTS z wynikiem 6,0 lub wyższym lub inne świadectwa znajomości języka angielskiego z akredytowanego testu. Osoby mówiące po angielsku są zwolnione z tego wymogu. Kandydaci, którzy wzięli udział w kursie języka angielskiego podczas studiów licencjackich, powinni uzyskać certyfikat średniej klasy.Umiejętność zademonstrowania odpowiedniego doświadczenia zawodowego zostanie rozpatrzona indywidualnie.Stypendia... [-]
Chiny Xiamen
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku