MASTERSTUDIES.PL

Znajdź najlepsze studia Ekonomia finansowa w Europie tutaj!

Korzyści z Masters wykraczać poza poprawy zarobków. Mogą one dostarczyć Państwu umiejętności osobistych i zawodowych, aby przyspieszyć swój rozwój. Są także okazją do odróżnienia się od swoich rówieśników, z których wielu ma podobne poziomu i licencjackich kwalifikacji.

Magister ekonomii finansowej zwiększa studentów 'wiedzy z teorii ekonomicznej i finansowej. Koncentruje się na metody rozwiązywania problemów za pomocą współczesnej teorii finansów, teorii gier i ilościowej analizy instytucji finansowych i transakcji. To jest bardzo poszukiwanym program dla studentów, którzy chcą rozpocząć karierę w świecie finansów.

Istnieje ponad cztery tysiące instytucji szkolnictwa wyższego w Europie, z wiodących instytucji badawczych do małych, uczelni nauczania zorientowanych. Europa sama w sobie nie jest tak bardzo różni się od innych kontynentów, osiągając od koła podbiegunowego do wybrzeży Afryki.

Ekonomia finansowa w Europie. Wszystkie informacje Ekonomia finansowa i skontaktować się ze szkołą w Europie bezpośrednio!

6 Wyniki z Ekonomia finansowa, Europie Filter

Masters in Finance Department

UDIMA - Universidad a Distancia de Madrid
Online Zaoczne 18 miesiące Wrzesień 2020 Hiszpania Madryt

Stopień tytuł magistra Wydziału Ekonomiczno-Finansowego ma program treningowy dostosowany do aktualnej sytuacji ekonomicznej i finansowej, w celu ulepszania umiejętności specjalistów, jest odpowiedzią na zapotrzebowanie ze strony profesjonalnego rynku specjalizacji w dziedzina zarządzania przedsiębiorstwem ...

Magister zarządzania ekonomicznego i finansowego

IMF Business School
Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 12 miesiące Otwarta rekrutacja Hiszpania Madryt + 1 więcej

Osiągnij największe korzyści dla firmy, ucząc się, jak uzyskać maksymalną wydajność w zarządzaniu finansami i księgowością firmy, poprzez księgowość i rejestrację danych do dalszej analizy.

Magister ekonomii monetarnej i finansowej

ISEG - Lisbon School of Economics & Management
Ośrodek kształcenia Zaoczne 2 lat(a) Wrzesień 2020 Portugalia Lizbona

Master's in Monetary and Financial Economics (MEMF) to program na poziomie międzynarodowym, który jest zgodny z najlepszymi europejskimi praktykami w tym obszarze. W związku z tym kryteria wyboru wnioskodawców są wymagające, a ten poziom przestrzegania jest utrzymywany wzdłuż kursu. W związku z tym MEMF nie jest kompatybilny ze słabym tłem i ma niskoprofilowy profil, ponieważ oczekujemy, że studenci będą gotowi poświęcić minimum 3200 godzin pracy w ciągu 2 lat. Wysiłki wymagane od studentów MEMF są mocno cenione na rynku pracy. Pracodawcy szczególnie doceniają dla absolwentów MEMF silne doświadczenie w zakresie ekonometrii i metod ilościowych, kompetencji w zakresie makroekonomii i gospodarki pieniężnej oraz dużą zdolność do stawienia czoła nowym wyzwaniom. Egzekwowanie, kompetencje i dyscyplina. Są to wiodące zasady MEMF od ponad dwóch dekad i tak będą.

Magister rynków finansowych

Mykolas Romeris University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 semestry Styczeń 2021 Litwa Wilno

Celem tego programu jest przygotowanie wysoko wykwalifikowanych specjalistów ekonomii, którzy posiadają głęboką znajomość współczesnych teorii i metod rynku finansowego, którzy są w stanie odnowić i zastosować tę wiedzę w różnych sytuacjach i mogą integrować wiedzę z różnych dziedzin nauki w niezależnych badaniach naukowych , prowadzone w dynamicznym kraju i globalnym otoczeniu gospodarczym.

Magister na giełdzie i rynkach finansowych

EAE Business School
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 12 miesiące Skontaktuj się ze szkołą Hiszpania Barcelona Madryt + 1 więcej

Master na giełdzie i rynkach finansowych ma na celu przygotowanie menedżerów finansowych, którzy wiedzą, jak radzić sobie ze zmianami gospodarczymi, z niezbędną wypłacalnością i oczekiwaniem wymaganym przez obecne organizacje. Specjaliści w dziedzinie finansów, którzy są elastyczni, wiedzą, jak prowadzić i prowadzić zespoły, mają odpowiednie umiejętności, aby generować wartość przez cały czas, alokować i dystrybuować zasoby finansowe w najbardziej efektywny sposób, a przede wszystkim przyczyniać się w kierunku firmy do czas, aby osiągnąć swoje cele dzięki swojej strategicznej wizji.

Zaawansowany mistrz rynków finansowych

Solvay Brussels School of Economics and Management, Université Libre de Bruxelles
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 11 miesiące Wrzesień 2020 Belgia Bruksela

Zaawansowany mistrz rynków finansowych oferuje zaawansowaną edukację w zakresie finansów i rynków finansowych, która jest komplementarna z programem nauczania w klasycznych programach dla absolwentów z dziedziny finansów i ekonomii.