MASTERSTUDIES

Znajdź najlepsze studia Ekonomia środowiska Włochy tutaj!

Masters zarabiają po studenci ukończą licencjackich studiów. Aby uzyskać mistrzów, zwykle trzeba wykonać od 12 do 18 kursów uczelni, które często wiążą zakończeniu kompleksowych badań i / lub pracy dyplomowej.

Studiowanie ekonomii środowiska jest często dotyczy sposobu finansowe interesy są zagrożone przez przeniesienie prawd ekologiczne. Uczniowie powinni spodziewać się zbadać aspekty społeczne, takie jak polityka ochrony środowiska i prawa oraz nauk fizycznych, takich jak ekologii i geografii.

Włochy, oficjalnie Republika Włoska, to jednolita republika parlamentarna w ramach Unii Europejskiej, znajduje się w południowej Europie. Na północy graniczy z Francja, Szwajcaria, Austria i Słowenia po Alpach.

Ekonomia środowiska w Włochy. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach na kierunku Ekonomia środowiska w Włochy. Zaoszczędź czas, skontaktuj się z uczelnią tutaj!

2 Wyniki z Ekonomia środowiska, Włochy Filter

Magister ekonomii środowiska i żywności (EFE)

University of Milan - Department of Environmental Science and Policy
Studia menedżerskie 01 October 2020 W pełnym wymiarze godzin Język angielski Stacjonarne

Magister ekonomii środowiska i żywności (EFE) to międzynarodowy program wysokiej jakości, który ma zapewnić studentom zarówno doskonałe wykształcenie, jak i praktyczne podejśc ...

Czytaj więcej

Magister ekonomii zasobów i zrównoważonego rozwoju

University of Bologna
Studia menedżerskie 01 October 2020 W pełnym wymiarze godzin Język angielski Stacjonarne

RESD oferuje solidne przygotowanie w zakresie ekonomiki środowiska, krytyczne zrozumienie ekonomiki zrównoważonego rozwoju i złożonych interakcji między decyzjami ekonomicznym ...

Czytaj więcej