MASTERSTUDIES

Znajdź najlepsze studia Ekonomia środowiska w Oceanii tutaj!

Masters jest pierwszy poziom absolwentów zajęć i może być uzyskane po otrzymaniu stopnia licencjata. Zarabianie mistrzów zwykle wymaga dwóch lat studiów w pełnym wymiarze czasu pracy, który wynosi 36 do 54 semestr kredytów.

 

A Magister Ekonomii Środowiska skierowany jest do studentów z bardzo różnych środowisk, które nie muszą zawierać wyszkolonych ekonomistów. Jego celem jest zapewnienie studentowi z umiejętności, aby spojrzeć na kwestie ochrony środowiska i problemów za pomocą narzędzi ekonomicznych i modeli. To wymaga nauczanie ekonomii zasobów, teorii gier, ekonometrii, a także mikro-i makroekonomii.

Chcesz studiować w Oceanii? Dwa najbardziej Kraje popytu na Oceania: Australia i Nowa Zelandia, zarówno razem oferują niezwykłą i bardzo charakterystyczny przygodę badania.

Ekonomia środowiska w Oceanii. Wszystkie informacje Ekonomia środowiska i skontaktować się ze szkołą w Oceanii bezpośrednio!

1 Wyniki z Ekonomia środowiska, Oceanii Filter

Magister ekonomii środowiska i zasobów

Australian National University - College Of Asia & The Pacific
Magisterskie
<
Studia dzienne
<
2 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Program ten dostarcza narzędzi analizy ekonomicznej na poziomie zaawansowanym i stosuje je do kwestii politycznych, ze szczególnym uwzględnieniem ekonomii środowiska i zasobów ...

Czytaj więcej