Filter
Studia magisterskie
Chiny Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Znajdź najlepsze studia Ekonomia środowiska Chiny tutaj!

W celu pomyślnego uzyskania dyplomem magistra, trzeba będzie uzyskać liczbę punktów przechodząc poszczególne moduły. Większość nauczane Masters będzie szereg podstawowych modułów, które trzeba zdać, aby uzyskać kwalifikację. Ocena Masters badawczych jest prawie zawsze w całości przez jednego modułu pracy doktorskiej lub projektu.

Program o Magister Ekonomii Środowiska jest wypełniona znanych osób do studiów ekonomistów takich jak mikroekonomii, makroekonomii, finansów i teorii gier. Głównym celem tego programu jest prowadzenie ucznia w wykorzystaniu narzędzi ekonomicznych i ekonomiczno-rozumienia w celu sprostania wyzwaniom środowiskowym.

China stara się promować rozwój uniwersytetów pierwszej klasy. China "gospodarka s jest już świat 's drugim największym i wciąż rośnie. Przeżywanie jej kultury i zrozumienia jej wzrostu rynku będzie zwiększyć swoją karierę.

Ekonomia środowiska w Chiny. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach na kierunku Ekonomia środowiska w Chiny. Zaoszczędź czas, skontaktuj się z uczelnią tutaj!

Czytaj więcej Pokaż mniej

1 Wyniki z Ekonomia środowiska, Chiny

Duke Kunshan University

międzynarodowego programu Master of Environmental Policy (IMEP) Duke University KUNSHAN łączy światowej klasy wykładowców, najnowocześniejsze centrum badawcze, innowacyjn ... [+]

międzynarodowego programu Master of Environmental Policy (IMEP) Duke University KUNSHAN łączy światowej klasy wykładowców, najnowocześniejsze centrum badawcze, innowacyjne programy nauczania i niezrównane możliwości kariery. Będziesz opuścić program z zaawansowanym stopniu od światowej sławy Duke University, a wiedza i doświadczenie potrzebne do opracowania rozwiązań politycznych opartych na dowodach z najpilniejszych problemów ekologicznych naszych czasów.

Struktura kursu

Cztery semestr program IMEP 16-kurs jest przeznaczony do przechwytywania umiejętności niezbędne dla nowej generacji liderów środowiskowych. Jest to pierwszy na świecie na rzecz zbliżenia między ważnych wymogów podstawowych w zakresie zarządzania środowiskiem i porządku publicznego. Należą do nich ekonomia, politologia, socjologia, historia, prawo, statystyki i nauk o środowisku.... [-]

Chiny Kunshan
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku