MASTERSTUDIES

Znajdź Best Zaoczne Ekonometria Republika Południowej Afryki tutaj

Stopień magistra daje możliwość albo dalej swoje zrozumienie danej kwestii lub startu w zupełnie inny sposób, przy użyciu umiejętności zostały nabyte od poprzedniego stopnia licencjackich.

Ekonometria wykorzystuje dane w wielu różnych formach, takich jak statystyka, modeli liniowych i teorii ekonomicznej, aby pomóc wyjaśnić, czy wyzwanie powtarzające się relacje, które istnieją między zmiennymi ekonomicznymi. Ekonomiści często opierają się na modelach produkowanych przez ekonometrii do podejmowania decyzji w zakresie polityki gospodarczej, finansów i ekonomii pracy.

Państwo położone na południowym krańcu Afryki, Republika Południowej Afryki, ma bogatą kulturę, że nigdy nie mam dość podczas zwiedzania lub studiuje tutaj. Językami tutaj m.in. Afrykanerów i angielskim, a także holenderski. Życie w kampusie ogromnej południowoafrykańskiego University, Uniwersytet w Johannesburgu lub uniwersytetu drugiej będzie niewiarygodny. Będziesz miłował interakcji z Bantus tutaj i tropikalnego klimatu regionu.

Top Zaoczne Ekonometria w Republika Południowej Afryki. Pobierz wszystkie informacje o Zaoczne Ekonometria i skontaktować się ze szkołą w Republika Południowej Afryki!

1 Wyniki z Ekonometria, Republika Południowej Afryki Filter

MCom w ekonometrii

University of Johannesburg
Studia menedżerskie
Styczeń 2020
<
W pełnym wymiarze godzin
<
Zaoczne
<
2 tyg.
Język angielski
Stacjonarne

Celem kwalifikacji jest rozwinięcie stosowanej kompetencji ucznia na poziomie zaawansowanym w opanowaniu, analizie, interpretacji i zrozumieniu metod ekonometrycznych. Program ...

Czytaj więcej