MASTERSTUDIES

Studia magisterskie na kierunku Ekologia w Bolonia 2021

Masters jest pierwszy poziom absolwentów zajęć i może być uzyskane po otrzymaniu stopnia licencjata. Zarabianie mistrzów zwykle wymaga dwóch lat studiów w pełnym wymiarze czasu pracy, który wynosi 36 do 54 semestr kredytów.

 

Mistrz Ekologii uczy studentów o interakcji pomiędzy różnymi formami życia i środowiska, w którym funkcjonują. Studenci uczą się umiejętności analizy, prezentacji i interpretacji danych, jak również zaawansowanej wiedzy ekologicznej teorii.

Włochy, oficjalnie Republika Włoska, to jednolita republika parlamentarna w ramach Unii Europejskiej, znajduje się w południowej Europie. Na północy graniczy z Francja, Szwajcaria, Austria i Słowenia po Alpach.

Wśród jednej z bardzo starych miast Włoch, Bolonia zawsze był bardzo wybitnym miejscem do odwiedzenia i uzyskać wykształcenie. Instytucje edukacyjne, takie jak University of Bolonga, pochwalić dobrze wykształconej kadry naukowej i edukacji w średniowiecznej sztuki, muzyki i kultury.

Studia magisterskie Ekologia w Bolonia. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Ekologia w Bolonia.

2 Wyniki z Ekologia, Bolonia Filter

Magister nauk przyrodniczych i zarządzania przyrodą: Globalna zmiana Ekologia i cele zrównoważonego rozwoju - GCE i SDG

University of Bologna
Magisterskie
<
Studia dzienne
<
2 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Międzynarodowy program nauczania „Globalna ekologia zmian i cele zrównoważonego rozwoju - GCE i SDG” ma na celu szkolenie pokolenia naukowców i menedżerów zdolnych do analizow ...

Czytaj więcej

Podstawowe zarządzanie projektami

Sida Group Management Academy
Magisterskie
<
studia niestacjonarne
<
96 godziny
Włoski
Ośrodek kształcenia

Głównym celem Master of Waste & Circular Economy Management jest podnoszenie nowych osób zarządzających posiadających umiejętności legislacyjne, techniczne i marketingowe, ...

Czytaj więcej