MASTERSTUDIES

Studia magisterskie na kierunku Ekologia w Belgorod 2021

Masters odnosi się do realizacji programu studiów absolwent, który przygotowuje uczniów do dalszego ich wiedzy na określony temat lub rozwijać swoją karierę. Większość mistrzów są udzielane przez państwowe lub publiczne uczelnie.

Mistrz Ekologii uczy studentów o interakcji pomiędzy różnymi formami życia i środowiska, w którym funkcjonują. Studenci uczą się umiejętności analizy, prezentacji i interpretacji danych, jak również zaawansowanej wiedzy ekologicznej teorii.

Rosja (ros. Россия) jest największym krajem na świecie, obejmujących więcej niż jedną ósmą Ziemia 's zamieszkanej powierzchni ziemi. Dawny Państwowy Komitet ds. Szkolnictwa Wyższego w Rosji finansowane 240 uniwersytetów, uczelni i instytutów, co Rosja solidny kraj studiować w.

Studia magisterskie Ekologia w Belgorod. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Ekologia w Belgorod.

1 Wyniki z Ekologia, Belgorod Filter

Magister ekologii i zarządzania przyrodą

Belgorod National Research University
Magisterskie
01 Sie 2021
<
Studia dzienne
<
2 lat(a)
01 Sie 2021
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Program mistrzowski „Badanie zasobów przyrody za pomocą obiektów lotniczych” ma na celu szkolenie wysoko wykwalifikowanych specjalistów oraz budowanie wiedzy teoretycznej i um ...

Czytaj więcej