close

Filtry

Zobacz wyniki

Studia magisterskie Ekologia w Izrael. Szukaj studiów magisterskich w Izrael tutaj!

Masters odnosi się do realizacji programu studiów absolwent, który przygotowuje uczniów do dalszego ich wiedzy na określony temat lub rozwijać swoją karierę. Większość mistrzów są udzielane przez państwowe lub publiczne uczelnie. Ekologia jest dziedziną nauki, która reflektory roli nauki w przyczyniając się do ochrony i zachowania środowiska naturalnego. Absolwenci programu eko… Czytaj więcej

Masters odnosi się do realizacji programu studiów absolwent, który przygotowuje uczniów do dalszego ich wiedzy na określony temat lub rozwijać swoją karierę. Większość mistrzów są udzielane przez państwowe lub publiczne uczelnie.

Ekologia jest dziedziną nauki, która reflektory roli nauki w przyczyniając się do ochrony i zachowania środowiska naturalnego. Absolwenci programu ekologii ukierunkowana może być w stanie pracować dla rządu, organizacji non-profit oraz instytucji akademickich, pomaga uczyć się i nauczać teorii ekologicznej i aplikacji. 

Izrael ma 8 uniwersytetów i naukowo nadzorowane przez Radę Główną Szkolnictwa Wyższego w Izraelu. Kraj jest wśród krajów, które mają wysoki wskaźnik rekrutacji uczelni na świecie. Mają przyjazny stosunek ucznia nie tylko do lokalnych studentów, ale także do studentów.

Studia magisterskie Ekologia w Izrael. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Ekologia w Izrael.

Pokaż mniej
Wybierz kierunki studiów
arrow_drop_up arrow_drop_down
format_list_bulleted Filtry
Ben-Gurion University of the Negev
Be'er Sheva , Izrael

Wspólny program Wydziału Nauk o Życiu i Międzynarodowej Szkoły Studiów nad Pustynnictwem im. Alberta Katza

Wspólny program Wydziału Nauk o Życiu i Międzynarodowej Szkoły Studiów nad Pustynnictwem im. Alberta Katza -
Magisterskie
Studia dzienne
2 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia
 

WSKAZÓWKA! Jeśli reprezentujesz uczelnię i chcesz dodać swoje programy do naszych ofert, skontaktuj się z nami

Wybierz kierunki studiów