MASTERSTUDIES

Studia magisterskie Ekologia w Finlandia. Szukaj studiów magisterskich w Finlandia tutaj!

W celu pomyślnego uzyskania dyplomem magistra, trzeba będzie uzyskać liczbę punktów przechodząc poszczególne moduły. Większość nauczane Masters będzie szereg podstawowych modułów, które trzeba zdać, aby uzyskać kwalifikację. Ocena Masters badawczych jest prawie zawsze w całości przez jednego modułu pracy doktorskiej lub projektu.

Ekologia programy skupiają się na lokalnych i globalnych problemów środowiskowych, takich jak zarządzanie, rozwój zasobów naturalnych żywności, zmiany klimatyczne i ekosystemy. W wielu programach ekologicznych, uczniowie uczą się w jaki sposób te problemy mogą być rozwiązane lub zmniejszone w celu zachowania środowiska naturalnego dla przyszłych pokoleń.

Finlandia, oficjalnie Republika Finlandii, jest Nordic kraj położony w Fennoskandyjskie regionie Europy Północnej.

Studia magisterskie Ekologia w Finlandia. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Ekologia w Finlandia.

3 Wyniki z Ekologia, Finlandia Filter

Magister ekologii i biologii ewolucyjnej

University of Helsinki
MSc
Sie 2021
<
Studia dzienne
<
2 lat(a)
Język angielski
Fiński
Szwedzki
Ośrodek kształcenia

Ekologia i biologia ewolucyjna oferują spojrzenie na biologię od poziomu genów do zbiorowisk gatunków. W programie magisterskim w zakresie ekologii i biologii ewolucyjnej pozn ...

Czytaj więcej

Magister ekologii i genetyki populacji

University of Oulu
Magisterskie
Sie 2021
<
Studia dzienne
<
2 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Magister ekologii i genetyki populacji (Master of Science) koncentruje się na zagadnieniach związanych z ochroną i genetyką populacji zagrożonych zwierząt i roślin.

Czytaj więcej

Master's Program in Sustainability Science and Solutions

LUT University
MSc
Sie 2021
<
Studia dzienne
<
2 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Wszyscy chcemy zbudować społeczeństwo, które umożliwi pomyślność naszym dzieciom. Wraz ze wzrostem złożoności i pilności wielu problemów związanych ze zrównoważonym rozwojem, ...

Czytaj więcej