MASTERSTUDIES

Studia magisterskie Edukacja międzynarodowa w Rosja. Szukaj studiów magisterskich w Rosja tutaj!

Masters zarabiają po studenci ukończą licencjackich studiów. Aby uzyskać mistrzów, zwykle trzeba wykonać od 12 do 18 kursów uczelni, które często wiążą zakończeniu kompleksowych badań i / lub pracy dyplomowej.

Absolwenci, którzy ukończyli międzynarodowego programu edukacyjnego lub kursu mogą znaleźć szereg stanowisk w obu instytucjach prywatnych i publicznych. Podczas gdy niektóre osoby zdecydują się uczyć, inni wybierają do realizacji stanowiska kierownicze w ramach organizacji studiów za granicą.

Rosja (ros. Россия) jest największym krajem na świecie, obejmujących więcej niż jedną ósmą Ziemia 's zamieszkanej powierzchni ziemi. Dawny Państwowy Komitet ds. Szkolnictwa Wyższego w Rosji finansowane 240 uniwersytetów, uczelni i instytutów, co Rosja solidny kraj studiować w.

Studia magisterskie Edukacja międzynarodowa w Rosja. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Edukacja międzynarodowa w Rosja.

1 Wyniki z Edukacja międzynarodowa, Rosja Filter

Zarządzanie programem magistra edukacji międzynarodowej

Peoples’ Friendship University of Russia
Magisterskie
Sie 2020
<
Studia dzienne
<
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia

Konkurencyjne zalety programu: Współpraca z międzynarodowymi i czołowych rosyjskich firm innowacyjnych; Staże w uniwersytetach i uczelniach w całej Europie;

Czytaj więcej