Studia magisterskie na kierunku Edukacja międzynarodowa w Madryt 2020

Masters zarabiają po studenci ukończą licencjackich studiów. Aby uzyskać mistrzów, zwykle trzeba wykonać od 12 do 18 kursów uczelni, które często wiążą zakończeniu kompleksowych badań i / lub pracy dyplomowej. Kursy międzynarodowe może przygotować uczeni z różnych międzynarodowych certyfikatów lub licencji nauczania w miejscach na całym świecie. Niektórzy absolwenci wybra… Czytaj więcej

Masters zarabiają po studenci ukończą licencjackich studiów. Aby uzyskać mistrzów, zwykle trzeba wykonać od 12 do 18 kursów uczelni, które często wiążą zakończeniu kompleksowych badań i / lub pracy dyplomowej.

Kursy międzynarodowe może przygotować uczeni z różnych międzynarodowych certyfikatów lub licencji nauczania w miejscach na całym świecie. Niektórzy absolwenci wybrać się skupić na TESOL, by pomóc im w ich kariery rozpoczął pościg.

Hiszpania (hiszp. España) jest zróżnicowany kraj dzieląc Półwysep Iberyjski z Portugalią, na zachodnim krańcu Morza Śródziemnego. Hiszpania jest uważana za kraj egzotyczny w Europie ze względu na przyjazną mieszkańcom i stylu życia zrelaksowany. Normalny czas na University kursów w Hiszpanii wynosi 4 lata, z wyjątkiem medycyny i stopnie podwójnych, które są 6. Madryt i Barcelona są dobrze znane miast na całym świecie ze swojej kuchni, nocnych klubów i słynnego folkloru i festyny.

Madryt Miasto jest stolicą Hiszpanii. To jest obszar metropolitalny z ponad 3 mln mieszkańców. Ma arenę nazwie Las Ventas w której odbywają się coroczne wydarzenie walki byków. Miasto ma wiele publicznych i prywatnych uczelni.

Studia magisterskie Edukacja międzynarodowa w Madryt. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Edukacja międzynarodowa w Madryt.

Pokaż mniej
Instituto Franklin - Universidad de Alcalá
Madrid, Spain
Studia menedżerskie
Łączone online i stacjonarne
W pełnym wymiarze godzin
Język angielski
Wrzesień 2020
Łączone online i stacjonarne
Stacjonarne
Online
 

Instituto Franklin – Universidad Alcalá de Henares
Madrid, Spain

Cele . UBEZPIECZENIE ZDROWOTNE

Cele . UBEZPIECZENIE ZDROWOTNE -
Studia menedżerskie
Zaoczne
Język angielski, Język hiszpański
Stacjonarne