Magister Dziennikarstwo i komunikacja społeczna w Wenecja - Studia magisterskie 2018

Studia magisterskie na kierunku Dziennikarstwo i komunikacja społeczna w Wenecja 2018

Dziennikarstwo i komunikacja społeczna

Masters jest pierwszy poziom absolwentów zajęć i może być uzyskane po otrzymaniu stopnia licencjata. Zarabianie mistrzów zwykle wymaga dwóch lat studiów w pełnym wymiarze czasu pracy, który wynosi 36 do 54 semestr kredytów.

 

Pole dziennikarstwo wymaga specjalistów chętnych do poszukiwania informacji i przekazywanie ich do publicznej wiadomości za pośrednictwem artykułów prasowych czy radiowych i telewizyjnych. Dziennikarstwo jest dziedziną, która wymaga od jednostki, aby być zorganizowane, pracowity, i dbałość o szczegóły.

Włochy, oficjalnie Republika Włoska, to jednolita republika parlamentarna w ramach Unii Europejskiej, znajduje się w południowej Europie. Na północy graniczy z Francja, Szwajcaria, Austria i Słowenia po Alpach.

Jednym z najpiękniejszych miast Włoch, Wenecja słynie z dobrej pogody i turystyki. Jednak nie wiele osób zdaje sobie sprawę z wysokiej jakości system edukacji uniwersytetów, takich jak Ca 'Foscari Uniwersytecie Wenecji i Wenecji Międzynarodowego University.

Studia magisterskie Dziennikarstwo i komunikacja społeczna w Wenecja. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Dziennikarstwo i komunikacja społeczna w Wenecja.

Czytaj więcej

Magister W Marketingu I Komunikacji

Ca' Foscari University of Venice
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat October 2018 Włochy Wenecja

Double Degree z Ecole Supérieure de Commerce de Paris-Europe (Francja). Pod koniec swoich studiów programu studenci mogą ubiegać się o podwójnym stopniu: Laurea Magistrale w marketingu e Comunicazione z Università Ca 'Foscari w Wenecji i Mistrz Zarządzania ESCP-Europe (obecnie w ramach przedłużenia umowy). [+]

Program ten stopień oferuje możliwość uzyskania podwójnego stopnia / wspólny z innymi uczelniami europejskimi. Double Degree z Ecole Supérieure de Commerce de Paris-Europe (Francja). Pod koniec badania program uczniowie mogą być przyznawane z podwójnym stopniem "Laurea Magistrale w marketingu e Comunicazione"Z Università Ca 'Foscari Venezia Magister zarządzania z ESCP-Europe (umowa aktualnie odnowienia).

Programy dostępne Marketingu i Komunikacji Korporacyjnej Innowacja i marketingu (w całości w języku angielskim) Link do strony programu studiów Link do strony zastosowanie procedury Dostępu do programu

Ograniczony. Limit miejsc to 190 (100 dla Marketing i komunikacja korporacyjna nauczania i 90 dla innowacji i nauczania Marketing). Wstęp na program poddaje się ocenie minimalnych wymagań programowych i przygotowanie ciała. Ponadto, certyfikat znajomości języka angielskiego przynajmniej na poziom B2 Jest required.Specifically: - Dla angielsko-nauczył nauczania, znajomość języka angielskiego, muszą być uzyskane przy rejestracji, w przeciwnym razie uczeń nie będzie mógł się zapisać.... [-]