Magister Dziennikarstwo i komunikacja społeczna w Turyn - Studia magisterskie 2018

Studia magisterskie na kierunku Dziennikarstwo i komunikacja społeczna w Turyn 2018

Dziennikarstwo i komunikacja społeczna

Badania na poziomie Mistrz wiązać specjalistycznych studiów w dziedzinie badań naukowych lub obszaru praktyki zawodowej. Zarabianie magistra wykazuje wyższy poziom opanowania przedmiotu. Zdobywając tytuł magistra może trwać od roku do trzech lub czterech lat. Przed studia, zwykle musi napisać i obronić pracę dyplomową, długo papieru, który jest kulminacją swoim wyspecjalizowanych badań.

Stopnia w dziennikarstwie daje towarzystwom i poczucie własnej wartości, aby rozpocząć swój zawód jako dziennikarz. Świetny dziennikarz nie tylko posiada specjalistyczną i umiejętności zawodowych, ale także szerokość i psychicznego ciekawość świata.

Oficjalnie znany jako Republiki Włoskiej, kraj znajduje się w południowej Europie. Językiem urzędowym jest język włoski i kulturalnych bogatych stolicą jest Rzym. Wiele z World 's najstarszych uniwersytetów znajdują się we Włoszech, w szczególności na Uniwersytecie w Bolonii (założony w 1088). Istnieją trzy Superior Absolwent Szkoły z "uniwersytet stanu ", trzy instytucje o statusie kolegiów doktoranckich, które funkcjonują na magisterskich i podyplomowych poziom.

Turyn jest jednym z miast handlowych Włoch. Uniwersytety w tym mieście dążyć do zapewnienia wysokiej jakości kształcenia we Włoszech. To miejsce jest ośrodkiem najwyższej klasy szkół międzynarodowych, takich jak Uniwersytet w Turynie, które są przeznaczone do kształtowania się dobrą karierę dla studentów.

Studia magisterskie Dziennikarstwo i komunikacja społeczna w Turyn. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Dziennikarstwo i komunikacja społeczna w Turyn.

Czytaj więcej

Mistrzem W Nowej Komunikacji Medialnej I Projektowania Interakcji

IAAD Istituto D'Arte Applicata e Design
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 9 miesięcy March 2018 Włochy Turyn

IAAD Mistrz w nowych mediach i interakcji projekt został stworzony, aby pomóc wypełnić luki w obecnym systemie edukacyjnym dotyczące tego sektora bardzo strategicznym, odpowiadając na rosnące zapotrzebowanie ze strony firm, organizacji prywatnych i publicznych dla specjalistów z konkretnych i zróżnicowanych umiejętności związanych z rozwojem i nowe możliwości cyfrowego świata. [+]

Współczesne społeczeństwo przenosi swoje pierwsze kroki w kierunku "sztucznej inteligencji". To wyrażenie może brzmieć pompatyczny, ale istota tego zjawiska mogą być syntetyzowane w kilku słowach: wielu męczących czynności, które ważą dziś głównie na ludzkiej inteligencji stale są przesyłane do komputerów, które są w końcu w stanie odczytać znaczenie semantyczne surowej informacji, tworząc rozległą sieć korzyści i zysków.

Nowoczesne cyfrowe środowisko, a "sztuczne" inteligencje, które są opracowane i od nich, są głęboko zmiany pracy w każdym sektorze, na każdym poziomie. Wiele nowych zawodów są opracowywane w tej okolicy, i to nie jest tak, że większość funduszy UE jest umieszczony w 2014 roku i dalej będzie w kierunku "agendy cyfrowej".... [-]


Magister W Marketingu I Komunikacji

IED – Istituto Europeo di Design Torino
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 11 miesięcy November 2018 Włochy Turyn

Marketing i komunikacja nie mogą być uznane za obszary specjalistyczne związane wyłącznie z sprzedażą i reklamą, ale muszą być zintegrowane w szerszym scenariuszu, biorąc pod uwagę z jednej strony widownię potencjalnych klientów, az drugiej strony społeczną i gospodarczą Kontekst, w którym przedsiębiorstwa działają i znajdują swoje własne pozycje na rynku. [+]

Marketing i komunikacja nie mogą być uznane za obszary specjalistyczne związane wyłącznie z sprzedażą i reklamą, ale muszą być zintegrowane w szerszym scenariuszu, biorąc pod uwagę z jednej strony widownię potencjalnych klientów, az drugiej strony społeczną i gospodarczą Kontekst, w którym przedsiębiorstwa działają i znajdują swoje własne pozycje na rynku.

W celu dostosowania się do wymogów rynku i oczekiwań studentów studiów magisterskich w zakresie marketingu i komunikacji kierują Agencji i komunikacyjnych firma środowisk w celu pokazania, gdzie te dwa obszary zachodzą na siebie i powinny współpracować rozwijania wspólnych form interakcji. Studenci mają okazję do omówienia tych kwestii bezpośrednio badając opisy przypadków i poprzez bezpośrednie doświadczenie z pierwszej ręki, aktywnych zawodowo.... [-]