Magister Dziennikarstwo i komunikacja społeczna w Brescia - Studia magisterskie 2018

Studia magisterskie na kierunku Dziennikarstwo i komunikacja społeczna w Brescia 2018

Dziennikarstwo i komunikacja społeczna

Badania na poziomie Mistrz wiązać specjalistycznych studiów w dziedzinie badań naukowych lub obszaru praktyki zawodowej. Zarabianie magistra wykazuje wyższy poziom opanowania przedmiotu. Zdobywając tytuł magistra może trwać od roku do trzech lub czterech lat. Przed studia, zwykle musi napisać i obronić pracę dyplomową, długo papieru, który jest kulminacją swoim wyspecjalizowanych badań.

Dziennikarstwo jest satysfakcjonująca kariera, która łączy w sobie dreszczyk obejmujący historię wiadomości z satysfakcją sposób życia publicznego obowiązku. Programów studiów składają się wyposażenie absolwentów przeszkoleni do analizy i dowiedzieć się, skomplikowanych wydarzeń naszych czasów, a także podnieść normy dziennikarskie we wszystkich mediach.

Włochy, oficjalnie Republika Włoska, to jednolita republika parlamentarna w ramach Unii Europejskiej, znajduje się w południowej Europie. Na północy graniczy z Francja, Szwajcaria, Austria i Słowenia po Alpach.

Brescia ma wspaniały godności z powodu o najwyższej pozycji w rankingu uczelni z Włoch i jego słynną atmosferę do rozwijania intensywnie wysoką kulturę badań. Jest to wyjątkowe doświadczenie studiowania w najstarszej Brescii we Włoszech miasta, które jest popularne na całym świecie.

Studia magisterskie Dziennikarstwo i komunikacja społeczna w Brescia. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Dziennikarstwo i komunikacja społeczna w Brescia.

Czytaj więcej

Mistrzem W Dziedzinie Technologii Komunikacyjnych I Multimedialnych

University of Brescia
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat October 2018 Włochy Brescia

Studiów magisterskich w dziedzinie komunikacji i Multimedia kształci wysoko wykwalifikowanych specjalistów, z jednolitym tle w teoretyczne podstawy dyscyplin, które są podstawą telekomunikacji [+]

Wymagania kwalifikacyjne:

Mając odpowiednią wiedzę na poziomie dyplomem licencjata, zgodny z dyscyplin objętych oczywiście Master Degree.

Czas trwania kursu:

2 lata (120 punktów)

Cele edukacyjne:

Studiów magisterskich w dziedzinie komunikacji i Multimedia kształci wysoko wykwalifikowanych specjalistów, z jednolitym tle w teoretyczne podstawy dyscyplin, które są podstawą telekomunikacji w swoich wielu aspektach, dogłębnej wiedzy specjalistycznej na temat stanu technologie oraz metodologii rozwój innowacyjnych systemów telekomunikacyjnych, a także umiejętności technicznych i zawodowych do doradztwa i stosowane rozwiązywania problemów w różnych dziedzinach telekomunikacji.... [-]