$close

Filtry

Zobacz wyniki

Studia magisterskie na kierunku Dziennikarstwo i komunikacja masowa w Santa Cruz 2022

Magister jest stopień naukowy przyznawany osobom, które z powodzeniem oznaczać wyższy poziom doświadczenia. Istnieją dwa główne rodzaje mistrzów - uczy i badania.Stopnia w dziennikarstwie daje towarzystwom i poczucie własnej wartości, aby rozpocząć swój zawód jako dziennikarz. Świetny dziennikarz nie tylko posiada specjalistyczną i umiejętności zawodowych, ale także szerokość… Czytaj więcej

Magister jest stopień naukowy przyznawany osobom, które z powodzeniem oznaczać wyższy poziom doświadczenia. Istnieją dwa główne rodzaje mistrzów - uczy i badania.

Stopnia w dziennikarstwie daje towarzystwom i poczucie własnej wartości, aby rozpocząć swój zawód jako dziennikarz. Świetny dziennikarz nie tylko posiada specjalistyczną i umiejętności zawodowych, ale także szerokość i psychicznego ciekawość świata.

Stany Zjednoczone to duży kraj w Ameryce Północnej, często określany jako "USA ", "US ", "United States ", "Ameryka ", lub po prostu " Państwa ". Amerykańskie uczelnie są finansowane przez "naukę " opłata dla studenta, który jest często bardzo drogie, bardzo często sięga do dziesiątek tysięcy dolarów rocznie.

Santa Cruz położony jest w Santa Cruz County, Kalifornia, USA. Liczne zauważalną szkoły wyższe służyć miastu. Nowoczesny obiekt badań morskich służy również miasto.

Studia magisterskie Dziennikarstwo i komunikacja masowa w Santa Cruz. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Dziennikarstwo i komunikacja masowa w Santa Cruz.

Pokaż mniej
Przeczytaj więcej o studiowaniu w USA
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów: 
$format_list_bulleted Filtry
Sortuj według:
  • Popularne Najnowsze Tytuł
  • Popularne
  • Najnowsze
  • Tytuł
University of California Santa Cruz Division of the Arts
Santa Cruz, Stany Zjednoczone

Social Documentation Program (SocDoc) to jedyny w swoim rodzaju program przeznaczony dla przyszłych dokumentalistów zaangażowanych w zmiany społeczne i dokumentujących społecz ... +

Social Documentation Program (SocDoc) to jedyny w swoim rodzaju program przeznaczony dla przyszłych dokumentalistów zaangażowanych w zmiany społeczne i dokumentujących społeczności, kultury, problemy i zmarginalizowane jednostki w naszym obecnym krajobrazie reprezentacji. SocDoc wykracza poza historię. -
Magisterskie
Język angielski
Ośrodek kształcenia