Magister Dziennikarstwo i komunikacja społeczna w Nowy Meksyk, NM - Studia magisterskie 2018

Studia magisterskie na kierunku Dziennikarstwo i komunikacja społeczna w Nowy Meksyk, NM 2018

Dziennikarstwo i komunikacja społeczna

Badania na poziomie Mistrz wiązać specjalistycznych studiów w dziedzinie badań naukowych lub obszaru praktyki zawodowej. Zarabianie magistra wykazuje wyższy poziom opanowania przedmiotu. Zdobywając tytuł magistra może trwać od roku do trzech lub czterech lat. Przed studia, zwykle musi napisać i obronić pracę dyplomową, długo papieru, który jest kulminacją swoim wyspecjalizowanych badań.

Dziennikarstwo odnosi się do pisania o bieżących wydarzeniach wiadomości w radiu lub telewizji, lub wydrukowanych artykułów do gazet i innych publikacji. Dziennikarze pomaga stymulować i zaangażowania opinii publicznej i pomóc informują czytelników i widzów z całego świata wokół nich.

USA pozostaje najbardziej popularnym miejscem dla zagranicznych studentów. Uniwersytety w Stanach Zjednoczonych dominują na światowych rankingach i kraj oferuje również szeroką gamę ekscytujących miejscach studyjnych. Państwowe systemy uniwersyteckie są częściowo dotowane przez rządy państw, a może mieć wiele kampusów rozmieszczonych w całym stanie, setki tysięcy studentów.

Nowy Meksyk jest państwem US znajduje się w regionie południowo-zachodniej i zachodniej. Państwo jest domem wielu uczelni wyższych, które obejmują dobrze znane kolegiów i uniwersytetów. University / college zespół sportowy tego państwa jest przyczyną tak wielu sportowców pochodzących z tego kraju.

Studia magisterskie Dziennikarstwo i komunikacja społeczna w Nowy Meksyk, NM. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Dziennikarstwo i komunikacja społeczna w Nowy Meksyk, NM.

Czytaj więcej
Obecnie nie ma programów do wyświetlania w Magisterskie Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Stany Zjednoczone Nowy Meksyk, NM. Zajrzyj kategorię} Magisterskie Stany Zjednoczone zamiast.

Search for similar programs here