Magister Dziennikarstwo i komunikacja społeczna w Petersburg - Studia magisterskie 2018

Studia magisterskie na kierunku Dziennikarstwo i komunikacja społeczna w Petersburg 2018

Dziennikarstwo i komunikacja społeczna

Masters odnosi się do realizacji programu studiów absolwent, który przygotowuje uczniów do dalszego ich wiedzy na określony temat lub rozwijać swoją karierę. Większość mistrzów są udzielane przez państwowe lub publiczne uczelnie.

Dziennikarstwo jest satysfakcjonująca kariera, która łączy w sobie dreszczyk obejmujący historię wiadomości z satysfakcją sposób życia publicznego obowiązku. Programów studiów składają się wyposażenie absolwentów przeszkoleni do analizy i dowiedzieć się, skomplikowanych wydarzeń naszych czasów, a także podnieść normy dziennikarskie we wszystkich mediach.

Rosja, lub też oficjalnie znany jako Federacji Rosyjskiej, jest krajem, w północnej Eurazji. Edukacja w Rosji jest głównie przez państwo i jest regulowane przez Ministerstwo Edukacji i Nauki. W Rosji, zajmuje około 70% czasu szkolenia na lekcjach kontaktu z nauczycielem, reszta 30% nakładu pracy poświęcone są niezależne badania materiału.

Petersburg Miasto położone jest wzdłuż rzeki Newy. Liczy ponad 5 milionów mieszkańców. Miasto ma 716 szkół publicznych i 80 szkół zawodowych.

Studia magisterskie Dziennikarstwo i komunikacja społeczna w Petersburg. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Dziennikarstwo i komunikacja społeczna w Petersburg.

Czytaj więcej

Magister W Komunikacji Międzykulturowej: Niemiecki - Rosyjski Dialog

Saint Petersburg State University
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat September 2018 Rosja Petersburg

Program uczy się w całości w języku niemieckim. Program koncentruje się na poprawie praktycznych umiejętności komunikacyjnych w języku niemieckim. Studenci napisać i obronić pracę w języku niemieckim pod opieką dwóch nauczycieli, doradcy badawczej oraz opiekuna DAAD. [+]

Przegląd

Język wykładowy: niemiecki

Program uczy się w całości w języku niemieckim. Program koncentruje się na poprawie praktycznych umiejętności komunikacyjnych w języku niemieckim. Studenci napisać i obronić pracę w języku niemieckim pod opieką dwóch nauczycieli, doradcy badawczej oraz opiekuna DAAD.

Zarys programu

Obowiązkowe kursy:

Historia językoznawstwa i metody badań językoznawczych Semiotyka w komunikacji międzykulturowej Filozofii języka w aspekcie komunikacji międzykulturowej językowej Praktyka nauczania Pracować na pracy magisterskiej Praktyki Badawcze

Przedmioty do wyboru:

Językowe Fundamentals of Intercultural Communication I Teoretyczne i stosowane aspekty stylistyki funkcjonalne: The Official Style Twórczego pisania w teorii i praktyce nauczania Niemiecki jako język obcy - I Teoretyczne i stosowane aspekty stylistyki funkcjonalnej: Styl Naukowy Twórczego pisania w teorii i praktyce nauczania Niemiecki jako język obcy - II Typologia porównawcza niemiecki i rosyjski: Gramatyka ... [-]