Magister Dziennikarstwo i komunikacja społeczna w Oslo - Studia magisterskie 2018

Studia magisterskie na kierunku Dziennikarstwo i komunikacja społeczna w Oslo 2018

Dziennikarstwo i komunikacja społeczna

Masters jest przyznawane studentom, którzy ukończyli studiów podyplomowych w określonej dziedzinie nauki lub obszarze praktyki zawodowej, podczas gdy wykazując wysoki poziom opanowania podczas procesu.

Stopnia w dziennikarstwie daje towarzystwom i poczucie własnej wartości, aby rozpocząć swój zawód jako dziennikarz. Świetny dziennikarz nie tylko posiada specjalistyczną i umiejętności zawodowych, ale także szerokość i psychicznego ciekawość świata.

Norwegia, Królestwo Norwegii, jest monarchią konstytucyjną unitarnym skandynawskim, którego terytorium obejmuje zachodnią część Półwyspu Skandynawskiego, Jan Mayen, archipelag Arctic z Svalbard i subantarctic Wyspa Bouvet. Szkolnictwo wyższe w Norwegii jest oferowana przez szereg siedmiu uniwersytetów.

Oslo jest stolicą Norwegii. Poziom wykształcenia w tym mieście i stylu życia jest bardzo wysoki. Jego jakość instytucji edukacyjnych stawiają go wśród najlepszych w Europie 3 regionów w zakresie szkolnictwa wyższego. Istnieje wiele innych renomowanych instytucji, które oferują wysokiej jakości kształcenia.

Studia magisterskie Dziennikarstwo i komunikacja społeczna w Oslo. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Dziennikarstwo i komunikacja społeczna w Oslo.

Czytaj więcej

Master W Mediach Technologii

Gjøvik University College (GUC)
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat August 2018 Norwegia Oslo Gjøvik + 1 więcej

Media Technology technologii i metod wspierania komunikowania się ludzi na odległość w czasie i przestrzeni. [+]

Media Technology

Media Technology technologii i metod wspierania komunikowania się ludzi na odległość w czasie i przestrzeni. bogate środowisko Dzisiejsze media daje wyjątkową okazję do twórczej i efektywnej komunikacji z celami organizacji lub między firmą a jej klientami.

&nbsp

Zawartość pracy

Master of Science lub Master of Technology w technologii mediów zapewni Ci potrzebne wiedzy i teoretycznych podstaw, aby wyrazić swoją kreatywność w postaci nowych i innowacyjnych. Z tych kwalifikacji będzie ważnym zasobem w każdej firmie lub organizacji, która zatrudnia mediów cyfrowych.

Język angielski.

Główne obszary badań ... [-]


Master W Kolorze Informatyki I Mediów, Technologii

Gjøvik University College (GUC)
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat August 2018 Norwegia Oslo Gjøvik + 1 więcej

Program główny jest szeroko interdyscyplinarne, studenci prowadzenia badań związanych z jedną z następujących dziedzin: robienie zdjęć w kolorze, urządzeń i przetwarzania; Spectral nauki kolor; [+]

University of Saint-Etienne (Francja), University College Gjovik (Norwegia), Uniwersytetu w Granadzie (Hiszpania), oraz Uniwersytetu w Joensuu (Finlandia) zostały zatwierdzone przez UE dostarczyć nowy dwa master lat program zatytułowany Kolor w Informatyka i Media Technology (CIMET), w ramach prestiżowego programu Erasmus Mundus.

Program główny jest szeroko interdyscyplinarne, studenci prowadzenia badań związanych z jedną z następujących dziedzin: robienie zdjęć w kolorze, urządzeń i przetwarzania; Spectral nauka kolorów, technologie i modele systemów multimedialnych.

kryteria przyjęć Aby zakwalifikować się do przyjmowania, wnioskodawcy muszą mieć dyplom licencjata lub równoważny w dziedzinie informatyki, fizyki, optyki i nauki obrazowania. Wstęp będzie opierać się na doskonałości akademickiej. Program studiów rozpoczyna się jesienią 2008 roku. Ten program jest zasadniczo master interdyscyplinarny, obejmujący fotonika, wizja informatyce i obrazowania, informatyki i technologii medialnych jako mieszankę odpowiedniej wiedzy teoretycznej i praktycznej. Wszystkie kursy będą prowadzone w języku angielskim. Program zażąda wysokiej mobilności, ale możliwe jest głównie studiów w jednej uczelni i host uczestniczyć tylko jeden semestr w innej uczelni. ... [-]