Magister Dziennikarstwo i komunikacja społeczna w Nadrenia Północna-Westfalia - Studia magisterskie 2018

Studia magisterskie na kierunku Dziennikarstwo i komunikacja społeczna w Nadrenia Północna-Westfalia 2018

Dziennikarstwo i komunikacja społeczna

Masters jest przyznawane studentom, którzy ukończyli studiów podyplomowych w określonej dziedzinie nauki lub obszarze praktyki zawodowej, podczas gdy wykazując wysoki poziom opanowania podczas procesu.

Stopnia w dziennikarstwie daje towarzystwom i poczucie własnej wartości, aby rozpocząć swój zawód jako dziennikarz. Świetny dziennikarz nie tylko posiada specjalistyczną i umiejętności zawodowych, ale także szerokość i psychicznego ciekawość świata.

Niemcy, oficjalnie Republika Federalna Niemiec, jest federacją w Europie środkowo-zachodnia. Kraj składa się z 16 państw, a stolicą i największym miastem jest Berlin.

Nadrenia Północna-Westfalia jest największym państwem w Niemczech. To jest także domem dla 4 największych miast niemieckich. Państwo ma ponad 17 milionów ludzi. Kraju związkowym Nadrenia Północna-Westfalia jest domem dla 14 uczelni i ponad 50 szkół wyższych.

Studia magisterskie Dziennikarstwo i komunikacja społeczna w Nadrenia Północna-Westfalia. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Dziennikarstwo i komunikacja społeczna w Nadrenia Północna-Westfalia.

Czytaj więcej

Magister W Przestrzeniach Medialnych

University of Applied Sciences Europe
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3 semestry October 2018 Niemcy Berlin Region Iserlohn Hamburg + 2 więcej

Skorzystaj z BTK na ekscytującą i twórczą karierę w mediach. W jaki sposób? Z ukierunkowanym na przyszłość, akredytowanym programem mistrzowskim BTK - w środowisku, które nie ogranicza możliwości rozwoju Twojego potencjału artystycznego osobiście ani geograficznie. [+]

Skorzystaj z BTK na ekscytującą i twórczą karierę w mediach. W jaki sposób? Z ukierunkowanym na przyszłość, akredytowanym programem mistrzowskim BTK - w środowisku, które nie ogranicza możliwości rozwoju Twojego potencjału artystycznego osobiście ani geograficznie. Praktyczne, osobiste, ze szczególnymi międzynarodowymi możliwościami - dzięki członkostwu w Laureate, największej na świecie sieci uczelni i dużej sieci partnerskiej rozproszonej na wszystkich kontynentach.

Nasze społeczeństwo staje się coraz bardziej mobilne; znaczenia terminów, takich jak "przestrzeń" i "odległość" przeżywają obecnie kompletne przeglądy mediów cyfrowych. Dlatego cały segment branżowy poświęcony jest tematy komunikacji i prezentacji informacji, marek i doświadczeń w prywatnych i publicznych, rzeczywistych i wirtualnych przestrzeniach - w przestrzeniach medialnych.... [-]


Master in Media and Communication Management

Macromedia University of Applied Sciences
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 3 - 4 semestry March 2018 Niemcy Monachium Kolonia Berlin Region + 3 więcej

[+]

Licencjat / licencjat z co najmniej 180 ECTS (uprawniający do zaliczenia semestru). Uczelnia / licencjat z co najmniej 210 ECTS (uprawniający do programu magisterskiego).

Zadaj nam pytanie!

Chcemy usłyszeć od ciebie i chętnie odpowie na wszelkie pytania w jednej z naszych licznych imprez informacyjnych. Tutaj można spotkać naszych profesorów, studentów i personelu doradczego w przyjaznym środowisku i dowiedzieć się więcej o naszych miejscach kampusu. Twoi przyjaciele i rodzina są mile widziane, aby przyjść. Chcemy pomóc Ci znaleźć idealny program studiów do Twoich potrzeb.... [-]