Magister Dziennikarstwo i komunikacja społeczna w Norymberga - Studia magisterskie 2018

Studia magisterskie na kierunku Dziennikarstwo i komunikacja społeczna w Norymberga 2018

Dziennikarstwo i komunikacja społeczna

Stopień Master 's jest podyplomowych stopień naukowy. Trzeba już licencjat ubiegania się o programie Master 's. Most główny 'studiów s wymaga studentów do ukończenia głównego ' tezy s lub pracy badawczej.

Dziennikarstwo jest satysfakcjonująca kariera, która łączy w sobie dreszczyk obejmujący historię wiadomości z satysfakcją sposób życia publicznego obowiązku. Programów studiów składają się wyposażenie absolwentów przeszkoleni do analizy i dowiedzieć się, skomplikowanych wydarzeń naszych czasów, a także podnieść normy dziennikarskie we wszystkich mediach.

Niemcy, oficjalnie Republika Federalna Niemiec, jest federacją w Europie środkowo-zachodnia. Kraj składa się z 16 państw, a stolicą i największym miastem jest Berlin.

Nürnberg miasto jest stolicą Środkowej Frankonii w Bawarii, w Niemczech. To ma kilka zabytków atrakcją turystyczną i ponad 5 muzeów. Miasto jest domem dla ponad 400.000 mieszkańców.

Studia magisterskie Dziennikarstwo i komunikacja społeczna w Norymberga. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Dziennikarstwo i komunikacja społeczna w Norymberga.

Czytaj więcej

Master Management I Marketing W świecie Mody, Marek Mediów

Campus M21
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 semestry October 2018 Niemcy Monachium Norymberga + 1 więcej

Moda to coś więcej niż Zeitgeist - jest wyrazem stylu życia i osobowości. Kiedy ludzie kupują produkty firmy Apple, Nike czy Prada dziś, biegać po prostu swój styl życia jako wyrażenie siebie. [+]

Master: Zarządzanie i marketing w mody, marek mediów

Lifestyles, TARGET grupach i wiele więcej trybie impulsowym CREATIVE to znacznie więcej niż Zeitgeist - jest wyrazem stylu życia i osobowości. Kiedy ludzie kupują produkty firmy Apple, Nike czy Prada dziś, biegać po prostu swój styl życia jako wyrażenie siebie. Dlatego zarząd mody i marki ma na celu egzekwowania prawa i zarządzania nowymi trendami mody i innowacyjnych marek na rynku. Marki są zawsze instrumenty indywidualnej samodzielnego reprezentowania klientów i służyć różnicowanie życia przez określonego wyboru i preferencji wysokiej jakości produktów. Przy silnych kampanii marketingowych i medialnych do nowych grup docelowych i na rynkach międzynarodowych są często otwierane. Program Master w Campus M21 przygotowuje naukowe i praktyki, zanim się na strategicznych i operacyjnych obowiązków kierowniczych w tych ekscytujących rynkach.... [-]