Magister Dziennikarstwo i komunikacja społeczna w Baden-Württemberg - Studia magisterskie 2018

Studia magisterskie na kierunku Dziennikarstwo i komunikacja społeczna w Baden-Württemberg 2018

Dziennikarstwo i komunikacja społeczna

Masters jest przyznawane studentom, którzy ukończyli studiów podyplomowych w określonej dziedzinie nauki lub obszarze praktyki zawodowej, podczas gdy wykazując wysoki poziom opanowania podczas procesu.

Pole dziennikarstwo wymaga specjalistów chętnych do poszukiwania informacji i przekazywanie ich do publicznej wiadomości za pośrednictwem artykułów prasowych czy radiowych i telewizyjnych. Dziennikarstwo jest dziedziną, która wymaga od jednostki, aby być zorganizowane, pracowity, i dbałość o szczegóły.

Niemcy to doskonałe miejsce dla międzynarodowego scholarsand posiada wysokiej jakości systemu szkolnictwa wyższego. Wartość tego poziomu wykształcenia został poprawiony przez Niemcy 's silnej gospodarki. Zagraniczni studenci oferują doskonałe standardy życia w otoczeniu pewnie i bezpiecznie. Berlin jest stolicą.

Baden-Württemberg to stan, w Niemczech, która posiada ponad 10 milionów ludzi. Jest on podzielony na 35 dzielnic i ma 9 niezależnych miast. Stan szczyci jedne z najbardziej znanych i najstarszych uniwersytetów, które mają prestiżowy status w Niemczech.

Studia magisterskie Dziennikarstwo i komunikacja społeczna w Baden-Württemberg. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Dziennikarstwo i komunikacja społeczna w Baden-Württemberg.

Czytaj więcej

Magister W Komunikacji I Zarządzania Kulturą

Zeppelin University
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 - 2 lat August 2018 Niemcy Friedrichshafen

W społeczeństwach współczesnych, znajomość różnych kultur i actionability w tych kulturach są bardziej poszukiwane niż kiedykolwiek. Podobnie wymagania dotyczące praktyk komunikacyjnych gwałtownie wzrosła. Z tego powodu umiejętności komunikacyjne i wiedza o kulturze to najważniejsze kwalifikacje do 21 wieku. [+]

W społeczeństwach współczesnych, znajomość różnych kultur i actionability w tych kulturach są bardziej poszukiwane niż kiedykolwiek. Podobnie wymagania dotyczące praktyk komunikacyjnych gwałtownie wzrosła. Z tego powodu umiejętności komunikacyjne i wiedza o kulturze to najważniejsze kwalifikacje do 21 wieku.

Nasz magister w dziedzinie "Komunikacja i zarządzanie kulturą"Spełnia te wyzwania. Tu, studenci mogą wybrać jedną z dwóch ścieżek, co oznacza, mogą skupić się na obu Mediów "Komunikacja i kultura" lub "produkcji". Z jednej strony, absolwenci tego kursu poznać i przeanalizować podstawy kulturowe obecnych społeczeństw, natomiast z drugiej strony są one włączone, poprzez praktykę komunikowania się, by odegrać rolę w rozwiązywaniu aktualnych problemów społecznych.... [-]


Master W Inżynierii Komunikacyjnej I Mediów

Offenburg University
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 semestry October 2018 Niemcy Offenburg

Informacja w zasięgu ręki, komputerów mobilnych, Internet przedmiotów, sieci multimedialne - wiele trendów przyspieszyć dzisiejszą życie. Dynamiczna i ekonomiczna rola wiedzy i informacji jest identyfikowany jako klucz [+]

Komunikacja i Media Engineering (CME)

Informacje w zasięgu ręki, komputery przenośne, internet rzeczy, sieci multimedialne - wiele trendów przyspiesza dzisiejsze życie. Są motorem globalnych rynków telekomunikacji, informatyki i technologii medialnych.

Międzynarodowy program magisterski z dziedziny komunikacji i mediów (CME) jest dostosowany do potrzeb związanych z wiekiem multimedialnym. Opracowany w 1998 roku przez Wydziały Inżynierii Elektrycznej i Informatyki oraz Media i Inżynierii Informacji łączy podstawowe elementy inżynierii komunikacji z nowatorskimi zagadnieniami multimedialnymi. Program nauczania został stale aktualizowany do współczesnych potrzeb i nadal skutecznie łączy te dwa pola.... [-]