Magister Dziennikarstwo i komunikacja społeczna w Semarang - Studia magisterskie 2018

Studia magisterskie na kierunku Dziennikarstwo i komunikacja społeczna w Semarang 2018

Dziennikarstwo i komunikacja społeczna

Masters jest przyznawane studentom, którzy ukończyli studiów podyplomowych w określonej dziedzinie nauki lub obszarze praktyki zawodowej, podczas gdy wykazując wysoki poziom opanowania podczas procesu.

Dziennikarstwo odnosi się do pisania o bieżących wydarzeniach wiadomości w radiu lub telewizji, lub wydrukowanych artykułów do gazet i innych publikacji. Dziennikarze pomaga stymulować i zaangażowania opinii publicznej i pomóc informują czytelników i widzów z całego świata wokół nich.

Indonezja, kraj w południowo-wschodniej Azji, domy ponad 238 milionów ludzi. Indonezja jest czwartym najbardziej zaludnionym krajem na świecie. Krajowego sektora edukacji jest podzielona na kursach przedszkolnego, młodszych i starszych podstawowej, średniej i przeszkolonych.

To miasto jest jednym z największych uniwersytetów w Indonezji: State University Semarang. Co więcej, to miejsce jest ośrodkiem znanych uniwersytetów, takich jak Soegijapranata KUL, Sultan Agung i Uniwersytet islamskiej Dian Nuswantoro University.

Studia magisterskie Dziennikarstwo i komunikacja społeczna w Semarang. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Dziennikarstwo i komunikacja społeczna w Semarang.

Czytaj więcej

Master in Environmental Health

Diponegoro University
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin July 2018 Indonezja Semarang

[+]

Studia magisterskie Dziennikarstwo i komunikacja społeczna w Semarang 2018. [-]