Magister Dziennikarstwo i komunikacja społeczna w Saragossa - Studia magisterskie 2018

Studia magisterskie na kierunku Dziennikarstwo i komunikacja społeczna w Saragossa 2018

Dziennikarstwo i komunikacja społeczna

Masters odnosi się do realizacji programu studiów absolwent, który przygotowuje uczniów do dalszego ich wiedzy na określony temat lub rozwijać swoją karierę. Większość mistrzów są udzielane przez państwowe lub publiczne uczelnie.

Dziennikarstwo jest satysfakcjonująca kariera, która łączy w sobie dreszczyk obejmujący historię wiadomości z satysfakcją sposób życia publicznego obowiązku. Programów studiów składają się wyposażenie absolwentów przeszkoleni do analizy i dowiedzieć się, skomplikowanych wydarzeń naszych czasów, a także podnieść normy dziennikarskie we wszystkich mediach.

Hiszpania, oficjalnie Królestwo Hiszpanii, jest suwerennym państwem i państwem członkowskim Unii Europejskiej. Znajduje się na Półwyspie Iberyjskim w południowo-zachodniej Europie. Hiszpańskie uniwersytety regulować dostęp do swoich stopni i ustalenie opłat akademickich. Mogą również oferować nieoficjalnych podyplomowe stopni. Stolica Madryt ma możliwie największą liczbę barów na mieszkańca dowolnego europejskiego miasta i bardzo aktywnego życia nocnego.

Zaragoza Miasto znajduje się w samym brzegiem rzeki Ebro w Saragossie prowincji, w Hiszpanii. Jest domem jednego z najstarszych miast w Hiszpanii, Uniwersytet w Saragossie.

Studia magisterskie Dziennikarstwo i komunikacja społeczna w Saragossa. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Dziennikarstwo i komunikacja społeczna w Saragossa.

Czytaj więcej

Stopień Magister W Dziedzinie Marketingu I Komunikacji Korporacyjnej

San Jorge University / Fundacion Universidad San Jorge
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok October 2018 Hiszpania Saragossa

Master in Marketingu i Komunikacji Korporacyjnej (zwanego BrandPR), urodzonego w 2007 roku konieczność kształcenia specjalistów w marketingu i komunikacji korporacyjnej i instytucjonalnych, jest dziś jedynym Magister oraz w swoim rodzaju Hiszpania, która jest związana w szczególności marketingu i komunikacji korporacyjnej. [+]

Brand PR: Wyzwania marketingu i komunikacji do nowych scenariuszy.

Master in Marketingu i Komunikacji Korporacyjnej (zwanego BrandPR), urodzonego w 2007 roku konieczność kształcenia specjalistów w marketingu i komunikacji korporacyjnej i instytucjonalnych, jest dziś jedynym Magister oraz w swoim rodzaju Hiszpania, która jest związana w szczególności marketingu i komunikacji korporacyjnej.

Gospodarcza, środowisko społeczne i biznesowe zmienia się w zawrotnym tempie, między innymi rzeczywistościami, obecnego kryzysu finansowego, nowych scenariuszy politycznych i społecznych, nowych platform komunikacji cyfrowej, globalizacja, stanowiących niewątpliwie nowe wyzwania w sposobie organizacji komunikacji z interesariuszami. Te nowe paradygmaty komunikacji określić wiek. Firmy i ich działy marketingu i komunikacji przestały dominować komunikatami, doprowadziły do ​​rozmów i dialogu z klientami, użytkownikami i rynku. Dlatego w programie BrandPR student nauczy się zaprojektować plan komunikacji cyfrowej, znając wpływ Web 3.0 w sprawie strategii komunikacji korporacyjnej, nauczyć się zarządzać społeczności internetowych, analiza sieci Web przy użyciu najnowszych narzędzi do wyników pomiaru, i zarządzać kampaniami Marketing video i video blogi, poznać prawne aspekty web 3.0 oraz projektowania i realizacji kampanii w wyszukiwarkach. Poza tym student będzie uczyć się i pogłębiać rzeczywisty i praktycznej wiedzy z zakresu nowych platform cyfrowych (blogach, portalach społecznościowych, mikroblogowania, etc.), wszyscy są świadomi tego, jak tego typu platform technologicznych rozpowszechniania wiadomości i opinie w czasie rzeczywistym i globalny zasięg, powodując zarówno wizerunku, wiarygodności i reputacji organizacji są bardziej narażone niż kiedykolwiek.... [-]


Radio Mistrzem

CPA Online
Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1250 godziny September 2018 Hiszpania Saragossa + 1 więcej

Jeśli chcesz pełne szkolenie w ośrodku radiowym, opanowaliśmy CPA Radio Online, czego potrzebujesz. Jest to stopień mistrzem internetowego jest przez wielu ćwiczeń, główne zagadnienia związane z profesjonalnym radiem: mowy, dubbing, radio internetowe i twórcze radiowe. [+]

Mistrz radia

Jeśli chcesz pełne szkolenie w ośrodku radiowym, opanowaliśmy CPA Radio Online, czego potrzebujesz. Jest to stopień mistrzem internetowego jest przez wielu ćwiczeń, główne zagadnienia związane z profesjonalnym radiem: mowy, dubbing, radio internetowe i twórcze radiowe.

Zawartość tego pana w radiu internetowym są zorientowane na potrzeby rynku pracy wymaga dziś profile zawodowe. Mieć poparcie profesora prestiżu i można uczestniczyć w dyskusjach z profesjonalistów z branży transmisji strumieniowej.

Po mistrz zakończył się w radiu, będziesz miał wykształcenie wyższe z punktów ECTS oprócz własnego kanału podcastu z całą swoją pracę, to pokaże jako prezentacji, które pomogą Ci podjąć pierwsze kroki na rynku radiowym .... [-]