Magister Dziennikarstwo i komunikacja społeczna w Brno - Studia magisterskie 2018

Studia magisterskie na kierunku Dziennikarstwo i komunikacja społeczna w Brno 2018

Dziennikarstwo i komunikacja społeczna

Badania na poziomie Mistrz wiązać specjalistycznych studiów w dziedzinie badań naukowych lub obszaru praktyki zawodowej. Zarabianie magistra wykazuje wyższy poziom opanowania przedmiotu. Zdobywając tytuł magistra może trwać od roku do trzech lub czterech lat. Przed studia, zwykle musi napisać i obronić pracę dyplomową, długo papieru, który jest kulminacją swoim wyspecjalizowanych badań.

Dziennikarstwo jest dziedziną, która koncentruje się na dostarczaniu informacji na temat lokalnych, krajowych i międzynarodowych imprez do wiadomości opinii publicznej. Dziennikarze informują pomóc ludziom poprzez wywiady, obserwacja, albo przez czytanie i podsumowujący minione artykuły oraz odpowiednie dokumenty.

Republika Czeska ma ugruntowaną i badania oparte wykształcenie wyższe. Doprowadziło to do nauki ini Praga jeden z szanowanych programu 's w Europie, ponieważ kultywuje ducha kreatywności i innowacyjności wśród studentów.

To miasto wyprodukował wybitnych ludzi, założyciel genetyki Grzegorz Mendel ma uniwersytet nazwany po nim. Jednak miasto ma to wyzwanie nadal, i to dążenie za pośrednictwem swoich instytucji szkolnictwa wyższego, do produkcji innych Mendels, którzy mogą mieć wpływ na społeczności.

Studia magisterskie Dziennikarstwo i komunikacja społeczna w Brno. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Dziennikarstwo i komunikacja społeczna w Brno.

Czytaj więcej

Magister W Technologii Informacyjnej

Brno University of Technology
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat September 2018 Czechy Brno

Program studiów magisterskich Technologia informacyjna poszerza i pogłębia wiedzę i umiejętności w zakresie studiów licencjackich na kierunku informatyka lub technologia informacyjna. [+]

Skrót: IT-MGR-2:

Acad. rok: 2018/2019

Poziom kwalifikacji: studia magisterskie (drugi cykl)

Tytuł przyznany: Ing.

Kwalifikacja przyznana: Ing. w polu "Technologia informacyjna"

Szczegółowe wymagania przyjęcia

Warunkiem przyjęcia do programu studiów uzupełniających jest przyjęcie na pewnym uniwersytecie studiów licencjackich lub magisterskich oraz zdanie egzaminu wstępnego z określonych przedmiotów z określoną minimalną strukturą ocen.

Profil programu

Profesjonalnie zorientowany.

Program studiów magisterskich Technologia informacyjna poszerza i pogłębia wiedzę i umiejętności w zakresie studiów licencjackich na kierunkach informatycznych lub informatycznych.... [-]