Magister Dziennikarstwo i komunikacja społeczna w Czechy - Studia magisterskie

Studia magisterskie Dziennikarstwo i komunikacja społeczna w Czechy. Szukaj studiów magisterskich w Czechy tutaj!

Dziennikarstwo i komunikacja społeczna

Masters jest pierwszy poziom absolwentów zajęć i może być uzyskane po otrzymaniu stopnia licencjata. Zarabianie mistrzów zwykle wymaga dwóch lat studiów w pełnym wymiarze czasu pracy, który wynosi 36 do 54 semestr kredytów.

 

Dziennikarstwo odnosi się do gromadzenia, organizowania i prezentowania informacji w formie pisemnej lub nadawanych w. Dziennikarze są pisarze i komunikatory, którzy zadają ważne, a czasem niewygodnych pytań, aby pomóc ludziom zrozumieć sens wydarzeń rozgrywających się wokół nich, zarówno lokalnie, jak i międzynarodowym.

Republika Czeska jest krajem śródlądowym w Europie Środkowej. Kraj ten graniczy z Niemcami na zachodzie, na południu Austrii, Słowacji do Polski na wschodzie i północy. Jej stolicą i największym miastem, z 1,3 mln mieszkańców, jest Praga.

Studia magisterskie Dziennikarstwo i komunikacja społeczna w Czechy. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Dziennikarstwo i komunikacja społeczna w Czechy.

Czytaj więcej

Montage master's program - montaż filmów

FAMU Film and TV School of the Academy of Performing Arts in Prague
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin September 2018 Czechy Prague

Jeśli ukończyłeś studia licencjackie w dziedzinie filmu lub pokrewnej dziedzinie, masz bogate doświadczenie w edycji filmów i chcesz poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności, zapisz się na Montage, 3-letni kontynuacyjny program magisterski w FAMU. [+]

Studia magisterskie Dziennikarstwo i komunikacja społeczna w Czechy. Cel programu Montage Master:

Będziesz mistrzem montażu jako naturalnym sposobem artystycznej ekspresji i staniesz ramię w ramię z reżyserem jako jego kreatywnym partnerem. Będziesz miał zdolność i umiejętności eksperta do rozwiązywania różnych problemów związanych z komponowaniem dźwięku i obrazu. Będziesz mógł podejść do edycji dzieła audiowizualnego w sposób kompleksowy, szanując i rozwijając wizję reżysera oraz charakter twórczości w toku w sposób twórczy, wykorzystując współczesne trendy w sztuce i technologii. Dostaniesz edycję filmu we krwi, montaż stanie się twoim sposobem myślenia.

Konsekwentna praca pod przywództwem mentora... [-]

Magister w technologii informacyjnej

Brno University of Technology
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat September 2018 Czechy Brno

Program studiów magisterskich Technologia informacyjna poszerza i pogłębia wiedzę i umiejętności w zakresie studiów licencjackich na kierunkach informatycznych lub informatycznych. [+]

Dlaczego warto studiować w FIT ALE?Najlepsze technologie - superkomputery, nowoczesne laboratoria, symulator lotuPraktyczna orientacja - przemysł, badania, projektyCampus - stary klasztor pełen nowoczesnych udogodnieńAbsolwenci - wysoki popyt, 99% w ciągu 3 miesięcy, 120% wynagrodzeniaBrno - Krzemowa Dolina EuropyUcz się od najlepszych - wykładowcy są liderami badańWspółpraca międzynarodowaZostań elitą w IT na FIT BUT"Bądź częścią jednej z wiodących instytucji europejskich"

Wydział Informatyki (FIT), mieszczący się w wyjątkowym, byłym klasztorze kartuzów, połączonym z nowoczesnym budynkiem w pobliżu centrum miasta, jest jedną z wiodących europejskich instytucji edukacyjnych i badawczych oferujących najwyższe stopnie naukowe w dziedzinie technologii informatycznych i informatycznych. Studenci są zachęcani do pracy nad własnymi projektami w Wydziale Komputerowym Wydziału i do przyłączenia zespołów prowadzących badania krajowe i międzynarodowe w nowoczesnych laboratoriach, w tym między innymi multimedialnych, biometrycznych, optycznych i robotyki.... [-]


Magister w komunikacji, multimediów i elektroniki

Czech Technical University in Prague
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat October 2018 Czechy Prague

Systemy komunikacji [+]

Kierunek studiów Systemy komunikacyjne Egzaminy wstępne

tak

Requeirements wejściowe W pełni wypełniony formularz wniosku - istotne licencjat - wywiad Poziom angielskiego

zapewnienie umiejętności komunikacyjne podczas procedury przyjmowania

Stypendium

nie dla studentów I roku

[-]