Magister Dziennikarstwo i komunikacja społeczna w Czechy - Studia magisterskie

Studia magisterskie Dziennikarstwo i komunikacja społeczna w Czechy. Szukaj studiów magisterskich w Czechy tutaj!

Dziennikarstwo i komunikacja społeczna

Masters odnosi się do realizacji programu studiów absolwent, który przygotowuje uczniów do dalszego ich wiedzy na określony temat lub rozwijać swoją karierę. Większość mistrzów są udzielane przez państwowe lub publiczne uczelnie.

Dziennikarstwo odnosi się do pisania o bieżących wydarzeniach wiadomości w radiu lub telewizji, lub wydrukowanych artykułów do gazet i innych publikacji. Dziennikarze pomaga stymulować i zaangażowania opinii publicznej i pomóc informują czytelników i widzów z całego świata wokół nich.

Republika Czeska jest krajem śródlądowym w Europie Środkowej. Kraj ten graniczy z Niemcami na zachodzie, na południu Austrii, Słowacji do Polski na wschodzie i północy. Jej stolicą i największym miastem, z 1,3 mln mieszkańców, jest Praga.

Studia magisterskie Dziennikarstwo i komunikacja społeczna w Czechy. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Dziennikarstwo i komunikacja społeczna w Czechy.

Czytaj więcej

Magister w komunikacji, multimediów i elektroniki

Czech Technical University in Prague
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat October 2019 Czechy Prague

Systemy komunikacji [+]

Kierunek studiów Systemy komunikacyjne Egzaminy wstępne

tak

Requeirements wejściowe W pełni wypełniony formularz wniosku - istotne licencjat - wywiad Poziom angielskiego

zapewnienie umiejętności komunikacyjne podczas procedury przyjmowania

Stypendium

nie dla studentów I roku

[-]

Magister w technologii informacyjnej

Brno University of Technology
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat September 2019 Czechy Brno

Program studiów magisterskich Technologia informacyjna poszerza i pogłębia wiedzę i umiejętności w zakresie studiów licencjackich na kierunkach informatycznych lub informatycznych. [+]

Dlaczego warto studiować w FIT ALE?Najlepsze technologie - superkomputery, nowoczesne laboratoria, symulator lotuPraktyczna orientacja - przemysł, badania, projektyCampus - stary klasztor pełen nowoczesnych udogodnieńAbsolwenci - wysoki popyt, 99% w ciągu 3 miesięcy, 120% wynagrodzeniaBrno - Krzemowa Dolina EuropyUcz się od najlepszych - wykładowcy są liderami badańWspółpraca międzynarodowaZostań elitą w IT na FIT BUT"Bądź częścią jednej z wiodących instytucji europejskich"

Wydział Informatyki (FIT), mieszczący się w wyjątkowym, byłym klasztorze kartuzów, połączonym z nowoczesnym budynkiem w pobliżu centrum miasta, jest jedną z wiodących europejskich instytucji edukacyjnych i badawczych oferujących najwyższe stopnie naukowe w dziedzinie technologii informatycznych i informatycznych. Studenci są zachęcani do pracy nad własnymi projektami w Wydziale Komputerowym Wydziału i do przyłączenia zespołów prowadzących badania krajowe i międzynarodowe w nowoczesnych laboratoriach, w tym między innymi multimedialnych, biometrycznych, optycznych i robotyki.... [-]


Montage master's program - montaż filmów

FAMU Film and TV School of the Academy of Performing Arts in Prague
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin September 2019 Czechy Prague

Jeśli ukończyłeś studia licencjackie w dziedzinie filmu lub pokrewnej dziedzinie, masz bogate doświadczenie w edycji filmów i chcesz poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności, zapisz się na Montage, 3-letni kontynuacyjny program magisterski w FAMU. [+]

Studia magisterskie Dziennikarstwo i komunikacja społeczna w Czechy. Cel programu Montage Master:

Będziesz mistrzem montażu jako naturalnym sposobem artystycznej ekspresji i staniesz ramię w ramię z reżyserem jako jego kreatywnym partnerem. Będziesz miał zdolność i umiejętności eksperta do rozwiązywania różnych problemów związanych z komponowaniem dźwięku i obrazu. Będziesz mógł podejść do edycji dzieła audiowizualnego w sposób kompleksowy, szanując i rozwijając wizję reżysera oraz charakter twórczości w toku w sposób twórczy, wykorzystując współczesne trendy w sztuce i technologii. Dostaniesz edycję filmu we krwi, montaż stanie się twoim sposobem myślenia.

Konsekwentna praca pod przywództwem mentora... [-]