Magister Dziennikarstwo i komunikacja społeczna w Czechy - Studia magisterskie

Studia magisterskie Dziennikarstwo i komunikacja społeczna w Czechy. Szukaj studiów magisterskich w Czechy tutaj!

Dziennikarstwo i komunikacja społeczna

Masters jest pierwszy poziom absolwentów zajęć i może być uzyskane po otrzymaniu stopnia licencjata. Zarabianie mistrzów zwykle wymaga dwóch lat studiów w pełnym wymiarze czasu pracy, który wynosi 36 do 54 semestr kredytów.

 

Dziennikarstwo odnosi się do gromadzenia, organizowania i prezentowania informacji w formie pisemnej lub nadawanych w. Dziennikarze są pisarze i komunikatory, którzy zadają ważne, a czasem niewygodnych pytań, aby pomóc ludziom zrozumieć sens wydarzeń rozgrywających się wokół nich, zarówno lokalnie, jak i międzynarodowym.

Republika Czeska jest krajem śródlądowym w Europie Środkowej. Kraj ten graniczy z Niemcami na zachodzie, na południu Austrii, Słowacji do Polski na wschodzie i północy. Jej stolicą i największym miastem, z 1,3 mln mieszkańców, jest Praga.

Studia magisterskie Dziennikarstwo i komunikacja społeczna w Czechy. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Dziennikarstwo i komunikacja społeczna w Czechy.

Czytaj więcej

Montage Master's Program - Montaż Filmów

FAMU Film and TV School of the Academy of Performing Arts in Prague
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin September 2018 Czechy Praga

Jeśli ukończyłeś studia licencjackie w dziedzinie filmu lub pokrewnej dziedzinie, masz bogate doświadczenie w edycji filmów i chcesz poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności, zapisz się na Montage, 3-letni kontynuacyjny program magisterski w FAMU. [+]

Jeśli ukończyłeś studia licencjackie w dziedzinie filmu lub pokrewnej dziedzinie, masz bogate doświadczenie w komponowaniu filmów i chcesz poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności, zapisz się na Montage, 3-letni kontynuacyjny program magisterski w FAMU.

Cel programu Montage Master:

Będziesz mistrzem montażu jako naturalnym sposobem artystycznej ekspresji i staniesz ramię w ramię z reżyserem jako jego kreatywnym partnerem. Będziesz miał zdolność i umiejętności eksperta do rozwiązywania różnych problemów związanych z komponowaniem dźwięku i obrazu. Będziesz mógł podejść do edycji dzieła audiowizualnego w sposób kompleksowy, szanując i rozwijając wizję reżysera oraz charakter twórczości w toku w sposób twórczy, wykorzystując współczesne trendy w sztuce i technologii. Dostaniesz edycję filmu we krwi, montaż stanie się twoim sposobem myślenia.... [-]


Magister W Technologii Informacyjnej

Brno University of Technology
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat September 2018 Czechy Brno

Program studiów magisterskich Technologia informacyjna poszerza i pogłębia wiedzę i umiejętności w zakresie studiów licencjackich na kierunku informatyka lub technologia informacyjna. [+]

Skrót: IT-MGR-2:

Acad. rok: 2018/2019

Poziom kwalifikacji: studia magisterskie (drugi cykl)

Tytuł przyznany: Ing.

Kwalifikacja przyznana: Ing. w polu "Technologia informacyjna"

Szczegółowe wymagania przyjęcia

Warunkiem przyjęcia do programu studiów uzupełniających jest przyjęcie na pewnym uniwersytecie studiów licencjackich lub magisterskich oraz zdanie egzaminu wstępnego z określonych przedmiotów z określoną minimalną strukturą ocen.

Profil programu

Profesjonalnie zorientowany.

Program studiów magisterskich Technologia informacyjna poszerza i pogłębia wiedzę i umiejętności w zakresie studiów licencjackich na kierunkach informatycznych lub informatycznych.... [-]


Magister W Komunikacji, Multimediów I Elektroniki

Czech Technical University in Prague
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat October 2018 Czechy Praga

Systemy komunikacji [+]

Kierunek studiów Systemy komunikacyjne Egzaminy wstępne

tak

Requeirements wejściowe W pełni wypełniony formularz wniosku - istotne licencjat - wywiad Poziom angielskiego

zapewnienie umiejętności komunikacyjne podczas procedury przyjmowania

Stypendium

nie dla studentów I roku

[-]