Magister Dziennikarstwo i komunikacja społeczna w Dubrovnik - Studia magisterskie 2018

Studia magisterskie na kierunku Dziennikarstwo i komunikacja społeczna w Dubrovnik 2018

Dziennikarstwo i komunikacja społeczna

Stopień Master 's jest podyplomowych stopień naukowy. Trzeba już licencjat ubiegania się o programie Master 's. Most główny 'studiów s wymaga studentów do ukończenia głównego ' tezy s lub pracy badawczej.

Dziennikarstwo odnosi się do pisania o bieżących wydarzeniach wiadomości w radiu lub telewizji, lub wydrukowanych artykułów do gazet i innych publikacji. Dziennikarze pomaga stymulować i zaangażowania opinii publicznej i pomóc informują czytelników i widzów z całego świata wokół nich.

Chorwacja jest dobrym wyborem dla osób, które chcą uczyć się w miejscu znanym z pięknych wybrzeży, jego mieszanka Morza Śródziemnego i południowo-wschodniej urok europejskiej i bogatego dziedzictwa kulturowego i historycznego.

Studenci podejmujący studia wyższe w tym mieście są w dużych ilościach. Wynika to z wielu instytucji, takich popularne Dubrovnik International University. Szkolnictwo wyższe w tym mieście jest bardzo ceniony jako instytucje tutaj przyniosły znaczących osób w Chorwacji.

Studia magisterskie Dziennikarstwo i komunikacja społeczna w Dubrovnik. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Dziennikarstwo i komunikacja społeczna w Dubrovnik.

Czytaj więcej

Badania Mediów

University of Dubrovnik
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat October 2018 Chorwacja Dubrovnik

Absolwent Studium mediów Badania trwa dwa lata, tj. cztery semestry (120 punktów ECTS). Po ukończeniu absolwent studiów studenci nabywają stopień naukowy magistra w mediach publicznych. [+]

Media Studies

Absolwent Studium mediów Badania trwa dwa lata, tj. cztery semestry (120 punktów ECTS). Po ukończeniu absolwent studiów studenci nabywają stopień naukowy magistra w mediach publicznych. Absolwenci będą mogli zastosować zdobytą wiedzę teoretyczną i praktyczną w firmach medialnych, instytucji, rządu i organizacji pozarządowych, których obszarem zainteresowań są media, społeczeństwo obywatelskie i na arenie publicznej, w instytucjach społecznych badań naukowych. Brakuje tego rodzaju specjalisty w chorwackim mediów.Struktura wykształcenia chorwackich dziennikarzy i mediów potwierdza, że ​​brakuje specjalistów, którzy będą w stanie rozpoznać trendy w mediach rozwój z ich doświadczenia i teoretycznej niż zastosowanie ich wysoki poziom wiedzy specjalistycznej w oparciu o współczesną naukę mediów. Dlatego absolwent programu studiów jest zorganizowana w taki sposób, aby zaspokoić potrzeby zawodu i społeczeństwa, a w tym samym czasie, aby zapewnić studentom programu zgodnego z międzynarodowymi studiów podyplomowych medialnych. ... [-]