$close

Filtry

Zobacz wyniki

Studia magisterskie na kierunku Dziennikarstwo i komunikacja masowa w Rio de Janeiro 2022

Masters jest przyznawane studentom, którzy ukończyli studiów podyplomowych w określonej dziedzinie nauki lub obszarze praktyki zawodowej, podczas gdy wykazując wysoki poziom opanowania podczas procesu.Stopnia w dziennikarstwie daje towarzystwom i poczucie własnej wartości, aby rozpocząć swój zawód jako dziennikarz. Świetny dziennikarz nie tylko posiada specjalistyczną i umiejętnośc… Czytaj więcej

Masters jest przyznawane studentom, którzy ukończyli studiów podyplomowych w określonej dziedzinie nauki lub obszarze praktyki zawodowej, podczas gdy wykazując wysoki poziom opanowania podczas procesu.

Stopnia w dziennikarstwie daje towarzystwom i poczucie własnej wartości, aby rozpocząć swój zawód jako dziennikarz. Świetny dziennikarz nie tylko posiada specjalistyczną i umiejętności zawodowych, ale także szerokość i psychicznego ciekawość świata.

W Brazylii istnieją trzy rodzaje stopni: Licencjat - trwa od czterech do sześciu lat, aby wypełnić i studenci mogą pracować jako nauczyciele po ukończeniu czterech latach badań. Masters - trwa od jednego do dwóch lat, aby osiągnąć; doktoranckie / PhD - najwyższy stopień można studiować i trwa trzy do czterech lat do osiągnięcia. Te trzy stopnie luźno odpowiadają trzy cykle procesu bolońskiego - europejskiego systemu szkolnictwa wyższego. Oznacza to, że jeśli masz osiągnąć licencjat na europejskim uniwersytecie, powinien być uprawniony do uzyskania magistra w Brazylii.

To miasto ma wiele udogodnień, aby zapewnić na wszystkich poziomach edukacji. Niektóre z ważnych uniwersytetów i szkół wyższych w tym mieście są Rio de Janeiro State University i Federal University of Rio de Janeiro.

Studia magisterskie Dziennikarstwo i komunikacja masowa w Rio de Janeiro. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Dziennikarstwo i komunikacja masowa w Rio de Janeiro.

Pokaż mniej
Przeczytaj więcej o studiowaniu w Brazylii
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów: 
$format_list_bulleted Filtry
Sortuj według:
  • Popularne Najnowsze Tytuł
  • Popularne
  • Najnowsze
  • Tytuł
Claretian University Centre (Centro Universitário Claretiano (CEUCLAR))
Rio de Janeiro, Brazylia

Potrzeba analizy, refleksji, ulepszania, budowania i rekonstrukcji procesów komunikacyjnych organizacji (sektora publicznego, prywatnego i trzeciego) z ich różnorodnymi intere ... +

Potrzeba analizy, refleksji, ulepszania, budowania i rekonstrukcji procesów komunikacyjnych organizacji (sektora publicznego, prywatnego i trzeciego) z ich różnorodnymi interesariuszami wynika z postępu technologicznego współczesnego społeczeństwa i zachowań współczesnego człowieka wobec narzędzi, które uzupełniają relacje międzyludzkie i zawodowe. Ciągłe doskonalenie wymagane od profesjonalistów wskazuje na ciągłe uczenie się, które stosowane w ramach organizacji wzmacnia markę i jej udział w rynku. -
Magisterskie
Portuguese (Brazil)
Mar 2022
Ośrodek kształcenia