Magister Dziennikarstwo i komunikacja społeczna w Australijskie Terytorium Stołeczne - Studia magisterskie 2018

Studia magisterskie na kierunku Dziennikarstwo i komunikacja społeczna w Australijskie Terytorium Stołeczne 2018

Dziennikarstwo i komunikacja społeczna

Masters jest przyznawane studentom, którzy ukończyli studiów podyplomowych w określonej dziedzinie nauki lub obszarze praktyki zawodowej, podczas gdy wykazując wysoki poziom opanowania podczas procesu.

Dziennikarstwo jest dziedziną, która koncentruje się na dostarczaniu informacji na temat lokalnych, krajowych i międzynarodowych imprez do wiadomości opinii publicznej. Dziennikarze informują pomóc ludziom poprzez wywiady, obserwacja, albo przez czytanie i podsumowujący minione artykuły oraz odpowiednie dokumenty.

Australia edukacja leży głównie w gestii rządu. Rząd w pełni finansuje wykształcenie wyższe publicznego podczas częściowo finansuje prywatną wykształcenie wyższe.Australia jest krajem angielsko-spoken, większość studentów z krajów, w których angielski jest pierwszym językiem często kocha studiowania w tym kraju

Australijskie Terytorium Stołeczne (w skrócie ACT) jest najmniejszym samorządne terytorium wewnętrzny w Australii. W 2006 spisu ludności ustawy było 333.000.

Studia magisterskie Dziennikarstwo i komunikacja społeczna w Australijskie Terytorium Stołeczne. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Dziennikarstwo i komunikacja społeczna w Australijskie Terytorium Stołeczne.

Czytaj więcej

Mistrzem Komunikacji (marketing)

University of Canberra
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 semestry January 2019 Australia Canberra

Czy jesteś starszy menedżer komunikacji stara się rozwijać swoje umiejętności komunikacyjne? Nasze Master of Communication specjalizuje się w badaniu współczesne teorie komunikacji, planowanie strategiczne, social media i jak skutecznie zastosować je do dużego projektu badawczego. Czy skupić swoją Masters w komunikacji strategicznej i komunikacji marketingowej, będzie przygotowany do efektywnej pracy jako stratedzy w branży, publicznych i non-profit sektorach. [+]

Wniosek będzie składany do Instytutu Public Relations Australii oraz branży reklamowej o akredytację.

Podjąć następny krok, aby doskonalić swoje umiejętności komunikacyjne

Czy jesteś starszy menedżer komunikacji stara się rozwijać swoje umiejętności komunikacyjne? Nasze Master of Communication specjalizuje się w badaniu współczesne teorie komunikacji, planowanie strategiczne, social media i jak skutecznie zastosować je do dużego projektu badawczego. Czy skupić swoją Masters w komunikacji strategicznej i komunikacji marketingowej, będzie przygotowany do efektywnej pracy jako stratedzy w branży, publicznych i non-profit sektorach.

Studia Master of Communication w UC i będzie: wykazać dogłębne zrozumienie ludzkich procesów komunikacyjnych i środowisk stać pewnie w użyciu szeregu metod badań społecznych istotnych dla komunikacji strategicznej i marketingowej rada wyższego szczebla w zakresie komunikacji strategicznej i kierowania zespołami w organizacjach wykazać, krytycznego myślenia i wizję potrzebne do rozwiązania długoterminowych problemów komunikacyjnych strategiczny zastosować rozumienie teorii komunikacji w kierunku dużego projektu badawczego Specjalizujemy się w jednym z następujących kluczowych obszarach komunikacji: Strategic Communication specjalizuje się we współczesnej komunikacji i teorii społecznej, jak i krytyczne problemy rozwijać. Komunikacja marketingowa specjalizuje się w badaniu, jak reklama, public relations, promocja i marketing bezpośredni łączą się opracować skuteczne strategie komunikacji marketingowej. Możliwości zawodowe ... [-]