Filter
Studia magisterskie
Kolumbia

Znajdź najlepsze studia Duchowieństwo Kolumbia tutaj!

Stopień Master 's jest podyplomowych stopień naukowy. Trzeba już licencjat ubiegania się o programie Master 's. Most główny 'studiów s wymaga studentów do ukończenia głównego ' tezy s lub pracy badawczej.

Ministerstwo jest dziedziną akademicką skupiającą się na przygotowaniu studentów do przyszłej ordynacji jako ministrowie kościoła. Często uczniowie uczą się wielu najbardziej przydatnych umiejętności członków duchownych, takich jak przywództwo, planowanie misji i edukacja.

Szkolnictwo wyższe w Kolumbii odbywa się w pięciu popularnych języków międzynarodowych tj. angielski, francuski, hiszpański portugalski i chiński. To wyeliminowało problem barier językowych w tych instytucjach szkolnictwa wyższego wśród innych studentów.

Duchowieństwo w Kolumbia. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach na kierunku Duchowieństwo w Kolumbia. Zaoszczędź czas, skontaktuj się z uczelnią tutaj!

Read More Read Less
Other options within this field of study:

1 Results in Duchowieństwo, Kolumbia

Anderson University South Carolina

M.Min. wyposaża absolwentów teologii i praktycznych umiejętności Ministerstwo przywództwa kościoła lub pararchurch ministerstw. ... [+]

Mistrz Ministerstwa

Mistrz Ministerstwa dadzą studentom solidne podstawy teologiczno-biblijne i praktycznej wiedzy i umiejętności do służby w kościele lub innych organizacji służby. Unikalny elementem programu jest jego nacisk na szkolenia przywództwa - znacznie więcej niż typowy Program seminarium będzie obejmować.

Dlaczego Ministerstwo Studium?

Mistrz stopnia Ministerstwa jest alternatywą model edukacji ministerstwa, które ma na celu przygotowanie skutecznych liderów na 21 kościołów wieku. Studenci będą wyposażone wyższy poziom usług w kościelnymi. Ten program może być również "szybki start" do szkolenia seminarium.

Zajęć Szczegóły... [-]

Kolumbia Ibagué
Array
(
  [0] => Array
    (
      [type] => country
      [title] => Kolumbia
    )

  [1] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Ibagué
    )

)
1
September 2019
Full-time
Part-time
Łączone online i stacjonarne

Czytaj więcej po polsku