Filter
Studia magisterskie
Ameryce Południowej

Znajdź najlepsze studia Duchowieństwo w Ameryce Południowej tutaj!

Badania na poziomie Mistrz wiązać specjalistycznych studiów w dziedzinie badań naukowych lub obszaru praktyki zawodowej. Zarabianie magistra wykazuje wyższy poziom opanowania przedmiotu. Zdobywając tytuł magistra może trwać od roku do trzech lub czterech lat. Przed studia, zwykle musi napisać i obronić pracę dyplomową, długo papieru, który jest kulminacją swoim wyspecjalizowanych badań.

Ministerstwo jest dziedziną akademicką skupiającą się na przygotowaniu studentów do przyszłej ordynacji jako ministrowie kościoła. Często uczniowie uczą się wielu najbardziej przydatnych umiejętności członków duchownych, takich jak przywództwo, planowanie misji i edukacja.

Narody Ameryki Południowej oferują potężne doświadczenie bogaty z dobrej architektury, stylu gotowania, ceramiki, i taniec. W przeszłości przesiąknięte folkloru, studiuje w Ameryce Południowej będzie można oddawać w kulturze, które panowały na wieki.

Duchowieństwo w Ameryce Południowej. Wszystkie informacje Duchowieństwo i skontaktować się ze szkołą w Ameryce Południowej bezpośrednio!

Read More Read Less
Other options within this field of study:

1 Results in Duchowieństwo, Ameryce Południowej

Other options within this field of study:
Anderson University South Carolina

M.Min. wyposaża absolwentów teologii i praktycznych umiejętności Ministerstwo przywództwa kościoła lub pararchurch ministerstw. ... [+]

Mistrz Ministerstwa

Mistrz Ministerstwa dadzą studentom solidne podstawy teologiczno-biblijne i praktycznej wiedzy i umiejętności do służby w kościele lub innych organizacji służby. Unikalny elementem programu jest jego nacisk na szkolenia przywództwa - znacznie więcej niż typowy Program seminarium będzie obejmować.

Dlaczego Ministerstwo Studium?

Mistrz stopnia Ministerstwa jest alternatywą model edukacji ministerstwa, które ma na celu przygotowanie skutecznych liderów na 21 kościołów wieku. Studenci będą wyposażone wyższy poziom usług w kościelnymi. Ten program może być również "szybki start" do szkolenia seminarium.

Zajęć Szczegóły... [-]

Stany Zjednoczone Anderson Kolumbia Ibagué Greenville  + 1 More
Array
(
  [0] => Array
    (
      [type] => country
      [title] => Stany Zjednoczone
    )

  [1] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Anderson
    )

  [2] => Array
    (
      [type] => country
      [title] => Kolumbia
    )

  [3] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Ibagué
    )

  [4] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Greenville
    )

)
1
September 2019
Full-time
Part-time
Łączone online i stacjonarne

Czytaj więcej po polsku