Studia magisterskie Republika Dominikańska - Szukaj studiów magisterskich w Republika Dominikańska

Magister Republika Dominikańska - Szukaj studiów magisterskich w Republika Dominikańska tutaj

Magisterskie

W celu pomyślnego uzyskania dyplomem magistra, trzeba będzie uzyskać liczbę punktów przechodząc poszczególne moduły. Większość nauczane Masters będzie szereg podstawowych modułów, które trzeba zdać, aby uzyskać kwalifikację. Ocena Masters badawczych jest prawie zawsze w całości przez jednego modułu pracy doktorskiej lub projektu.

Zarabianie zaawansowanego poziomu, takich jak Master oferuje możliwość zwiększenia swoje umiejętności i być może zwiększyć swoje szanse na zatrudnienie w tym samym czasie. Programy magisterskie mogą być oferowane w trybie online lub w niepełnym wymiarze godzin, więc uczniowie mogą kontynuować naukę w sposób, który jest dla nich wygodne.

 

Studia wyższe wykształcenie w Dominikanie jest stosunkowo niedroga opcja w jednym z krajów trhee główne universitites, a mianowicie; Pontificia Universidad Catolica Madre y Maestra, Universidad Autónoma de Santo Domingo i Universidad Central del Este.

Studia magisterskie Republika Dominikańska. Szukaj studiów magisterskich na najlepszych uniwersytetach w Republika Dominikańska. Skontaktuj się z uniwersytetami tutaj!

Czytaj więcej

Master of Business Administration (Dual degree with Creighton University)

Pontificia Universidad Católica Madre y Maestra
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 20 miesięcy January 2018 Republika Dominikańska Santiago Santo Domingo + 1 więcej

[+]

Dlatego też

[-]

Programy Ubezpieczeniowe MBA

Pontificia Universidad Católica Madre y Maestra
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat January 2018 Republika Dominikańska Santiago Santo Domingo + 1 więcej

W ostatnich latach sektor ubezpieczeń Dominikańska przeszedł znaczące zmiany i podziwu wzrostu. To zaangażowany udział dużych firm, międzynarodowych brokerów i regulatory ubezpieczeniowych prowadzących w naszej ofercie kraj światowej klasy usług. [+]

Presentación

W ostatnich latach sektor ubezpieczeń Dominikańska przeszedł znaczące zmiany i podziwu wzrostu. To zaangażowany udział dużych firm, międzynarodowych brokerów i regulatory ubezpieczeniowych prowadzących w naszej ofercie kraj światowej klasy usług. Dlatego wymagane jest specjalistyczne szkolenie akademickie zasobów ludzkich w dziedzinie ubezpieczeń; Specjaliści z umiejętności, które pozwolą im skutecznie stawić czoła wyzwaniom tego sektora.

W celu szkolenia ekspertów w tej dziedzinie, Pontificia Universidad Catolica Madre y Maestra zaprojektował MBA Ubezpieczenia. Celem jest przygotowanie zasobów ludzkich niezbędnych do analizy, projektowania, wdrażania i efektywnego zarządzania programem i mienia osobistego, ubezpieczenia dla sektora finansowego, przedsiębiorstw i gospodarstw domowych; specjalistów zdolnych do adresowania i rozwiązywania multidyscyplinarnego podejścia do problemów związanych z projektowaniem i zarządzaniem programami ubezpieczeniowymi.... [-]


MA W Wysokiej Zarządzania Finansami (Double Degree)

Pontificia Universidad Católica Madre y Maestra
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 20 miesięcy January 2018 Republika Dominikańska Santiago Santo Domingo + 1 więcej

Program Master w Górnej Financial Management skierowany jest do profesjonalistów finansowych, handlowych, przemysłowych sektora usług maklerskich i firm tytułów finansowych. [+]

Double Degree z Université Montesquieu Bordeaux IV (własny stopni) ​

Presentación

Program Masters in Financial Management Wysokiego Jest on skierowany do specjalistów finansowych, handlowych, przemysłowych sektora usług maklerskich i firm tytułów finansowych.

Specjalizacja obejmuje pogłębienie zrozumienia procesów rejestracji, raportów produkcyjnych i porównać różne systemy rachunkowości.

Ponadto, Zarządzanie strategiczne, fuzje i przejęcia są również tematy zawarte w programie nauczania, a także elementy regúlatenos transakcji finansowych i pochodzenia fiskalnej zostały uwzględnione w programie.

Podobnie jak w innych programach pana PUCMM elementy empiryczne zostały włączone. Metody ilościowe dla podejmowania decyzji w biznesie poszerzyć arsenał narzędzi analitycznych do badania rynków finansowych.... [-]