Szukaj tutaj Digital Communication Włochy

Znajdź najlepsze studia Digital Communication Włochy tutaj!

Digital Communication

Badania na poziomie Mistrz wiązać specjalistycznych studiów w dziedzinie badań naukowych lub obszaru praktyki zawodowej. Zarabianie magistra wykazuje wyższy poziom opanowania przedmiotu. Zdobywając tytuł magistra może trwać od roku do trzech lub czterech lat. Przed studia, zwykle musi napisać i obronić pracę dyplomową, długo papieru, który jest kulminacją swoim wyspecjalizowanych badań.

Włochy, oficjalnie Republika Włoska, to jednolita republika parlamentarna w ramach Unii Europejskiej, znajduje się w południowej Europie. Na północy graniczy z Francja, Szwajcaria, Austria i Słowenia po Alpach.

Digital Communication w Włochy. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach na kierunku Digital Communication w Włochy. Zaoszczędź czas, skontaktuj się z uczelnią tutaj!

Czytaj więcej

Stopień Magister W Dziedzinie Komunikacji I Mediów Cyfrowych (w Języku Włoskim)

Il Sole 24 ORE Business School
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 9 miesięcy October 2018 Włochy Mediolan

Mistrz komunikacji i mediów cyfrowych jest zaangażowana w dostarczanie jasnych młodych kandydatów, praktycznych i strategicznych umiejętności wymaganych dzisiaj specjalistów komunikacji. [+]

Mistrz komunikacji i mediów cyfrowych jest zaangażowana w dostarczanie jasnych młodych kandydatów, praktycznych i strategicznych umiejętności wymaganych dzisiaj specjalistów komunikacji.

STRUKTURA

Mistrz komunikacji i mediów cyfrowych, w pełnym wymiarze godzin, zamknięte i obowiązkowa liczba obecności, o łącznej długości dziewięciu miesiącach treningu:

Pięć miesięcy szkolenia w klasie 4 do 6 miesięczny staż do firm, agencji reklamowych, centra multimedialne, firm konsultingowych

W uzasadnieniu nauczaniu w szkołach, sesje kształcenia na odległość są planowane z wykorzystaniem platformy e-learningowej Szkoły Biznesu w Sole 24 Ore, dedykowanym środowisku webowym, przez które, w trybie zdalnym, można zapoznać się z dokumentami , materiały informacyjne, kursy multimedialne i interakcji z rówieśnikami i nauczycielami, nawet w uczeniu się we współpracy. ... [-]