Filter
Studia magisterskie
Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Studia magisterskie Development Management. Znajdź studia magisterskie na kierunku Development Management

Po ukończeniu studiów licencjackich, kontynuowanie studiów magisterskich jest idealne do szkolenia wyższego poziomu i edukacji w danej dziedzinie. Wiele zawodów i miejsc na wyższych stanowiskach wymaga ukończenia studiów magisterskich.

Studenci zainteresowani polityką społeczną mogą się zastanawiać, czym jest Master in Development Management. Stopień ten przygotowuje absolwentów do kierowania organizacjami i instytucjami w dziedzinie rozwoju i porządku publicznego. Tematy studiów mogą obejmować finansowanie i badania, planowanie projektów, zasoby ludzkie, zrównoważony rozwój, międzynarodową ekonomię i przywództwo. Wiele kursów obejmuje także podstawowe instrukcje dotyczące teorii operacyjnej dotyczące tego, jak udane są prace rozwojowe w szerszym kontekście globalnym. Niektóre programy mają wstępne kursy, które należy ukończyć, aby zabezpieczyć tę podstawową wiedzę.

Programy studiów podyplomowych w zakresie zarządzania rozwojem przekazują studentom wiele praktycznych umiejętności. Podstawową umiejętnością jest umiejętność analizowania i krytycznej oceny polityki społecznej i gospodarczej. Inne umiejętności obejmują badania, przywództwo i strategie zarządzania.

Takie programy zwykle trwają co najmniej 12 miesięcy, a niektóre z nich trwają przez dwa lata. Niektóre uniwersytety oferują programy magisterskie w zarządzaniu rozwojem w niepełnym wymiarze godzin.

Master in Development Management może prowadzić do kariery w różnych instytucjach. Absolwenci mogą znaleźć pracę jako doradcy, konsultanci lub specjaliści ds. Mikrofinansowania, na przykład współpracując z agencjami publicznymi, prywatnymi i nienastawionymi na zysk. Mogą to być banki, rządy, organizacje międzynarodowe, takie jak ONZ lub Bank Światowy, organizacje pozarządowe, organizacje przedsiębiorczości społecznej, misjonarze religijni i im podobne. Stosując teorię i praktykę, menedżerowie ds. Rozwoju pracują nad osiągnięciem trwałego sukcesu we wdrażaniu polityki publicznej i inicjatyw społecznych w celu poprawy dobrobytu ludzi i planety. Wiele programów magisterskich obejmuje budowanie sieci kontaktów i budowanie kariery zawodowej w ramach ich programu nauczania, więc studenci mają dobre połączenie z bezpiecznym zatrudnieniem po ukończeniu studiów.

Przy międzynarodowej roli tego stopnia programy są oferowane na całym świecie. Niektóre mogą być dostępne jako kursy internetowe. Wyszukaj poniżej swój program i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

 

Czytaj więcej Pokaż mniej
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów:

11 Wyniki z Development Management

Centro Universitário UNA

O Mestrado Profissional em Gestão Social, Educação e Desenvolvimento Lokalne korzyści i formy profissionais que atendam necessidades sociais e demandas de políticas, prog ... [+]

Studia magisterskie Development Management .

O Mestrado Profissional em Gestão Social, Educação e Desenvolvimento Lokalne korzyści i formy profissionais que atendam necessidades sociais e demandas de políticas, programas, planos e desenvolvimento local, mediante o aperfeiçoamento de conhecimentos, metodologias e recursos de tecnologia social, que representem efetivas soluções, especialmente nos campos da educação e gestão social.

Clique aqui para acessar o edital do curso.

Proposta única pelo pioneirismo, originalidade e consistência. Busca equilibrar erudição e criatividade, interagir formação teórica e prática. Coloca-se aberta à contextualização, à interação social e à valorização dos conhecimentos da prática, a serem potencializados mediante o emprego de métodos didáticos participativos e cooperativos.... [-]

Brazylia Belo Horizonte
March 2019
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
ST AUGUSTINE UNIVERSITY OF TANZANIA

... [+]

treści programowe

Wymagania kwalifikacyjne

[-]
Tanzania Mwanza
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
2 lat
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
BRAC University

MDMP to nowatorski, interdyscyplinarny program absolwent, który łączy w nauczaniu w szkołach na temat najnowszych osiągnięć w rozwoju teorii i praktyki z praktycznego doś ... [+]

Masters w zarządzaniu rozwojem I PRAKTYCE

BRAC Instytut ładu i Rozwoju otrzymał grant z Fundacji MacArthura w 2009 roku do stworzenia profesjonalnego studia magisterskie w praktyce rozwoju. Program został uruchomiony w styczniu 2011 roku po raz pierwszy w Bangladeszu poszukuje właściwej zgody University Grants Komisji (UGC).

MDMP to nowatorski, interdyscyplinarny program absolwent, który łączy w nauczaniu w szkołach na temat najnowszych osiągnięć w rozwoju teorii i praktyki z praktycznego doświadczenia polowego. Program został opracowany we współpracy z Instytutem Ziemi na Uniwersytecie Columbia w USA i należy do globalnej sieci Mistrz w praktyce Rozwoju.

Opis przedmiotu i struktura ... [-]
Bangladesz Dhaka
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
16 miesięcy
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
National Chung Cheng University

Master Program w Leadership Edukacyjnych i Rozwoju Zarządzania (ELMD) prowadzony przez College of Education została założona w 2012 roku jako pierwszy cała angielska prog ... [+]

historia

Test Mistrz w programie Leadership Edukacyjnych i Rozwoju Zarządzania (ELMD) prowadzony przez College of Education została założona w 2012 roku jako pierwszy cała angielska programu w National Chung Cheng University (CCU), przyczynił się przede wszystkim przez pracowników naukowych z Graduate Institute of Education, Departament dorosłych i kształcenia ustawicznego i Centrum Doskonalenia Nauczycieli Edukacja. We wrześniu 2013 roku, rok akademicki 2013/14, 4 zagraniczni studenci rozpoczęli naukę w ELMD jako 1-wszej generacji.

Praktycznie Program posiada pełne wsparcie sektorów College Edukacji i Biura Spraw Międzynarodowych, CCU. Poza tym, mamy także harmonijne i przyjazne stosunki współpracy z Międzynarodowym Funduszem Tajwan Współpracy Gospodarczej i Rozwoju (Tajwan) i ICDF Elite Study in Taiwan Urzędu, wpisujących utalentowanych studentów z różnych krajów na całym świecie; w tym samym czasie, doskonałe tajwańskich studentów i chińskich studentów, zarówno z Chin i innych krajów, są kierowane jako potencjalnych perspektyw akademickich.... [-]

Tajwan Chiayi City
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
2 lat
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
European Polytechnical University

Program Rozwoju Przywództwa i organizacyjna jest przeznaczony do rozwijania liderów współczesnego dynamicznym i konkurencyjnym środowisku organizacji. ... [+]

Master of Leadership and Organizational Development

WSTĘP: na dokumentach;

WYMAGANIA: kandydaci z nabytej licencjat z psychologii lub podobnych programów humanitarnych; wykształcenie średnie, uznawany w UE; średnia ocena dyplomu - Dobra; Dokument o znajomości języka angielskiego.

CZAS TRWANIA: 1,5 roku (3 semestry akademickie).

DYPLOM: Mistrz przywództwa i rozwoju organizacyjnego

Program Rozwoju Przywództwa i organizacyjna jest przeznaczony do rozwijania liderów współczesnego dynamicznym i konkurencyjnym środowisku organizacji.

Stopień ten przygotowuje się do wybitnego kariery jako manager, konsultant, trener i coach. Przywództwo i Organizacji Rozwoju Program obejmuje trzy nakładające się podstawy teoretyczne: Applied Science behawioralnej, modele przywództwa i rozwoju organizacyjnego i teorii systemów organizacyjnych.... [-]

Bułgaria Pernik
October 2019
W pełnym wymiarze godzin
3 semestry
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
Campus Stellae Instituto Europeo

Mistrz ma minimalny okres sześciu miesięcy i maksymalnie jeden rok. Istnieje możliwość przedłużenia kolejny rok, z opłatą ... ... [+]

Magister Zarządzania i Rozwoju Projektów Europejskich

Mistrz ma minimalny okres sześciu miesięcy i maksymalnie jeden rok. Istnieje możliwość przedłużenia kolejny rok, z dodatkową opłatą w wysokości 200 €. Usługa zawiera bezpłatne aktualizacje i dostęp do forów i serwisów społecznościowych przez rok po zakończeniu okresu rejestracji.

wartość akademicki

Mistrz ma klasę akademicką 600 godzin.

TARGET

Absolwentów, dyplom, studenci 4 i 5 klasy i specjalistów bez stopnia naukowego związanego z specjalności, prowadząc w tym ostatnim przypadku biegłego wyższe wykształcenie.

PROGRAM

BLOK I. Unii Europejskiej.MODUŁ I. Wprowadzenie do Unii Europejskiej. Moduł II. System instytucjonalny i decyzje Unii Europejskiej. Moduł III. MONETARNE SYSTEM I finansowania Unii Europejskiej. MODUŁ IV. Polityka Unii Europejskiej. MODUŁ V. definicji i klasyfikacji różnych programów europejskich. BLOK II. Zarządzania projektami europejskimi.MODUŁ VI. WPROWADZENIE DO PROJEKTÓW EUROPEJSKICH. Moduł VII. Logframe. Moduł VIII. Inicjacja, planowanie, realizacja, kontrola i zamknięcie projektu. MODUŁ IX. PROJECT MANAGEMENT ADMINISTRACYJNE. X. MODUŁ siódmy program ramowy. Moduł XI. SKUTKI PRAWNE projektów europejskich. Moduł XII. PROJECT audytów. MODUŁ XIII. INSTRUKCJA DORADCA Europejskiej. ... [-]
Hiszpania Santiago de Compostela
September 2019
6 - 12 miesięcy
Online
Czytaj więcej po polsku
ISEAD Business School

W porozumieniu z Francisco de Paula Santander, Kolumbia rejestru kwalifikowanych Ministerstwa Edukacji Narodowej z Columbia University. Uchwała nr 4668 z dnia 7 maja 2012 ... [+]

Magister zarządzania Rozwoju Lokalnego

Rozwija wiedzę i doświadczenie w celu rozwiązania złożonych i zmieniających się wyzwań zrównoważonego rozwoju i solidarności, promowanie zrównoważonej przedsiębiorczości na obszarach o niekorzystnych warunkach gospodarowania. Skorzystaj z potencjalnymi i konkurencyjnych zalet każdego terytorium, z zastosowaniem technologii zarządzania przedsiębiorstwem w tej służbie tworzenia bogactwa i zatrudnienia.

W porozumieniu z University Francisco de Paula Santander, z Kolumbii

Wykwalifikowany rejestru Ministerstwa Edukacji Narodowej z Kolumbii. Uchwała nr 4668 z dnia 7 maja 2012

Case Method

metodologia: Virtual Classroom plus tygodnie w Kolumbii i Międzynarodowy Tydzień w Hiszpanii Cena: Skonsultuj Stypendia: maksymalnie 20%. Czas trwania: 4 semestry Kredyty: 58 Start: wrzesień 2012 Double Degree: Double Degree: Masters w rozwoju lokalnym poprzez ISEAD i Uniwersyteckiego Centrum Villanueva, dołączony do Uniwersytetu Complutense w Madrycie Magister Zarządzania Rozwoju Lokalnego przez Francisco de Paula Santander (UFPS) Colombia University. Struktura programu ... [-]
Hiszpania Madrid Kolumbia Bogotá Stany Zjednoczone Miami  + 2 Więcej
September 2019
16 - 16 miesięcy
Łączone online i stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
OBS Business School

Przez dwie dekady nauczaliśmy przedsiębiorców, jak pisać przydatne biznesplany, aby pomóc przewidywać problemy, a przed tym, czego wymagali inwestorzy w startupach. Teraz ... [+]

Mistrz w zakresie Lean Startup Management i Agile Development

Oparta na dowodach przedsiębiorczość, metoda Lean Startup

Przez dwie dekady nauczaliśmy przedsiębiorców, jak pisać przydatne biznesplany, aby pomóc przewidywać problemy, a przed tym, czego wymagali inwestorzy w startupach. Teraz wiemy, że te długoterminowe plany przewidywania serii niewiadomych nie przetrwają pierwszego kontaktu z klientami. Zajęło nam trochę czasu, zanim uznaliśmy, że plany biznesowe ucierpiały z powodu fatalnej wady: zakładali, że startupy były tylko mniejszymi wersjami dużych firm . Startupy przed sukcesem bardzo szybko przechodzą od porażki do porażki, adaptując się do rzeczywistości, testując nowe iteracje i doskonaląc początkowe pomysły poprzez ciągły proces uczenia się od klientów.... [-]

Hiszpania Barcelona Madrid
November 2019
W pełnym wymiarze godzin
10 miesięcy
Online
Czytaj więcej po polsku
Lupane State University

Program ma na celu pogodzenie się z dyscyplinami socjologii, ekonomii, ekonomii politycznej, oceny programu, analizy polityki, zarządzania publicznego, nauk politycznych, ... [+]

Program ma na celu pogodzenie się z dyscyplinami socjologii, ekonomii, ekonomii politycznej, oceny programu, analizy polityki, zarządzania publicznego, nauk politycznych, między innymi, w celu eksploracji i rozpakowania teoretycznych i praktycznych podstaw dynamicznej, złożonej i kontestowanej polityki publiczne tworzenie polityki.

Cele programu są następujące:

Zdobycie interdyscyplinarnych umiejętności śledczych i analitycznych ekonomii politycznej, aby móc gromadzić i analizować dane, przedstawiać naukowo obiektywne wyniki i proponować skuteczne rozwiązania rzeczywistych problemów społecznych.Aby stworzyć zdolnych do dostosowywania się absolwentów, gotowych być skutecznymi twórcami polityki, badaczami polityki i analitykami w tym szybko rozwijającym się i zmieniającym się globalizującym się świecie.Wymagania wstępneAby zostać przyjętym do tego programu, przyszły student powinien mieć zazwyczaj drugą klasę wyższą z wyróżnieniem w dziedzinie nauk społecznych lub pokrewnych dyscyplin z tej lub innej uznawanej uczelni, LUBKażdy pierwszy stopień plus Dyplom studiów podyplomowych w dziedzinie polityki publicznej, studiów rozwoju, socjologii lub pokrewnej dziedzinie z tej lub innej uznanej uczelni.Czas trwania nauki... [-]
Zimbabwe Bulawayo
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
3 semestry
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
University of the Witwatersrand

Master of Management w dziedzinie publicznej i rozwoju gospodarki jest rygorystyczny program akademicki na celu dostarczenie studentom zaawansowanych zdolności koncepcyjn ... [+]

Master of Management w dziedzinie publicznej i rozwoju gospodarki jest rygorystyczny program akademicki na celu dostarczenie studentom zaawansowanych zdolności koncepcyjnych i analitycznych, których potrzebują, aby wejść w życie publiczne politycy i wyżsi administratorzy publicznych i praktyków rozwoju.

Kandydatów wymaga podstawowej wiedzy z zarządzania publicznego i rozwoju. Obejmuje to solidne podstawy w teorii i praktyce zarządzania, tworzenie polityki i zarządzanie dużymi organizacjami, w tym biurokracji publicznych. Chociaż sam program Masters trwa rok, kandydaci muszą najpierw ukończyć kurs PDM, która zapewni im wymagane fundacji. Dlatego też, stopień magistra jest skutecznie dwuletni program. ... [-]

Republika Południowej Afryki Johannesburg
February 2020
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1800 godziny
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
Asian Institute of Management

Master in Development Management (MDM) to 12-miesięczny intensywny, innowacyjny i zorientowany na praktykę program, który zapewnia studentom zestaw umiejętności wymaganyc ... [+]

O AIM

Asian Institute of Management (AIM) to międzynarodowa szkoła średnia, której celem jest przyczynianie się do podtrzymania rozwoju azjatyckich społeczeństw poprzez rozwój profesjonalnych, przedsiębiorczych i odpowiedzialnych społecznie menedżerów.

The Stephen Zuellig Graduate School of Development Management (ZSDM) jest odpowiedzią AIM na wyzwanie utrzymania azjatyckiego rozwoju. Współpracując z programem celów zrównoważonego rozwoju, szkoła tworzy pryncypialnych liderów rozwoju i menedżerów, którzy są w stanie osiągnąć trwały sukces. ZSDM angażuje wschodzące gospodarki, aby stworzyć zespół przywódców cywilnych i menedżerów biznesowych, którzy będą wyposażeni w rozwiązania problemów, zmiany agentów i skutecznych współpracowników.... [-]

Filipiny Makati
January 2020
W pełnym wymiarze godzin
12 miesięcy
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku