MASTERSTUDIES

Znajdź Zaoczne studia magisterskie na kierunku Projektowanie w Kąpiel

Masters zarabiają po studenci ukończą licencjackich studiów. Aby uzyskać mistrzów, zwykle trzeba wykonać od 12 do 18 kursów uczelni, które często wiążą zakończeniu kompleksowych badań i / lub pracy dyplomowej.

Pole konstrukcja jest niezwykle szeroka w swoim zakresie, oferując szeroki wachlarz możliwości rozwoju zawodowego. Specjaliści pracujący w tej dyscyplinie zatrudnić twórcze i umiejętności rozwiązywania problemów, aby odpowiedzieć na konsumentów, biznesu i potrzeb instytucjonalnych, zarówno w sektorze publicznym, jak i prywatnym.

Zjednoczone Królestwo Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej, powszechnie znany jako Zjednoczonego Królestwa i Wielkiej Brytanii, jest suwerennym państwem znajduje się na północno-zachodnim wybrzeżu kontynentalnej Europy.Dwa najbardziej znane (i najstarsze) uniwersytety Oxford i Cambridge (często określane jako Oxbridge przez wielu Brytyjczyków) Anglia ma również kilka innych światowej klasy instytucji, w tym kilka w Londynie (zwłaszcza w Imperial College, London School of Economics, University College London i King 's College London, wszystkie są częścią Uniwersytetu Londyńskiego)

Bath ma dwa uniwersytety i dwa oddzielne uczelnie. University of Bath został nawet nazwany University of the Year w 2011 roku i koncentruje się na nauce i mechaniki a Bath Spa University jest więcej o naukach społecznych. Inne uczelnie są City of Bath College i Northland College.

Zaoczne studia magisterskie na kierunku Projektowanie w %Kąpiel. Uzyskaj wszystkie informacje o Zaoczne studiach na kierunku Projektowanie w Kąpiel.

2 Wyniki z Projektowanie, Kąpiel Filter

Magister Projektowania: Moda i Tekstylia

Bath Spa University
MA
<
W pełnym wymiarze godzin
<
Zaoczne
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Kurs ten oferuje ambitnym osobom możliwość zostania projektantami, projektantami lub artystami tekstylnymi w ramach branż branżowych lub zakładania małych firm pracujących nie ...

Czytaj więcej

MRes w sztuce i designie

Bath Spa University
Studia menedżerskie
<
W pełnym wymiarze godzin
<
Zaoczne
Język angielski
Ośrodek kształcenia

MRes Art and Design to naturalny pierwszy krok w kierunku doktoratu, a także może być twoją drogą do stworzenia nowego produktu lub pracy na rynku.

Czytaj więcej