MASTERSTUDIES

Znajdź Zaoczne studia magisterskie na kierunku Projektowanie w Cranfield

Masters jest pierwszy poziom absolwentów zajęć i może być uzyskane po otrzymaniu stopnia licencjata. Zarabianie mistrzów zwykle wymaga dwóch lat studiów w pełnym wymiarze czasu pracy, który wynosi 36 do 54 semestr kredytów.

 

Projekt jest dyscypliną specjalne z szerokiej gamy zastosowań. Budowa obiektu lub procesu jest kluczem do zaspokajania potrzeb klientów. Unikalne myślenie, badania, analizy i rozwiązywania problemów łączą się produkować produkty w korporacji, edukacji, administracji i not-for-profit środowisk.

 

Zjednoczone Królestwo Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej, powszechnie znany jako Zjednoczonego Królestwa i Wielkiej Brytanii, jest suwerennym państwem znajduje się na północno-zachodnim wybrzeżu kontynentalnej Europy.Dwa najbardziej znane (i najstarsze) uniwersytety Oxford i Cambridge (często określane jako Oxbridge przez wielu Brytyjczyków) Anglia ma również kilka innych światowej klasy instytucji, w tym kilka w Londynie (zwłaszcza w Imperial College, London School of Economics, University College London i King 's College London, wszystkie są częścią Uniwersytetu Londyńskiego)

Zaoczne studia magisterskie na kierunku Projektowanie w %Cranfield. Uzyskaj wszystkie informacje o Zaoczne studiach na kierunku Projektowanie w Cranfield.

2 Wyniki z Projektowanie, Cranfield Filter

MDes w myśleniu projektowym

Cranfield University
Studia menedżerskie
<
W pełnym wymiarze godzin
<
Zaoczne
Język angielski
Ośrodek kształcenia

W dzisiejszym konkurencyjnym świecie sukces w biznesie w coraz większym stopniu zależy od umiejętności wprowadzania innowacji. Liderzy biznesu już dostrzegają znaczenie tego, ...

Czytaj więcej

Magister globalnego rozwoju i zarządzania produktem

Cranfield University
MSc
<
W pełnym wymiarze godzin
<
Zaoczne
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Przemysł wytwórczy i usługowy wymaga znacznie więcej talentów, którzy potrafią sprostać wyzwaniom związanym z funkcjonowaniem w złożonym, globalnym środowisku. Naucz się zaawa ...

Czytaj więcej