W niepełnym wymiarze czasu studia magisterskie na kierunku Design w Niderlandy

Znajdź W niepełnym wymiarze czasu studia magisterskie na kierunku Design w Niderlandy

Design

W celu pomyślnego uzyskania dyplomem magistra, trzeba będzie uzyskać liczbę punktów przechodząc poszczególne moduły. Większość nauczane Masters będzie szereg podstawowych modułów, które trzeba zdać, aby uzyskać kwalifikację. Ocena Masters badawczych jest prawie zawsze w całości przez jednego modułu pracy doktorskiej lub projektu.

Pole konstrukcja jest niezwykle szeroka w swoim zakresie, oferując szeroki wachlarz możliwości rozwoju zawodowego. Specjaliści pracujący w tej dyscyplinie zatrudnić twórcze i umiejętności rozwiązywania problemów, aby odpowiedzieć na konsumentów, biznesu i potrzeb instytucjonalnych, zarówno w sektorze publicznym, jak i prywatnym.

Holandia jest składnikiem kraj Królestwa Niderlandów, składający się z dwunastu prowincji w północno-zachodniej Europy i trzech wysp na Karaibach. Mówiąc angielskiego uczniowie będą mieli problemów ze znalezieniem odpowiednich kursów. Dla studentów ubiegających się uniwersytetów w Holandii, kilka stypendiów są dostępne.

W niepełnym wymiarze czasu studia magisterskie w Niderlandy. Uzyskaj wszystkie informacje o W niepełnym wymiarze czasu studiach magisterskich na kierunku Design w Niderlandy.

Czytaj więcej
Obecnie nie ma programów do wyświetlania w Magisterskie Design Niderlandy. Zajrzyj kategorię} MSc Design zamiast.

Search for similar programs here