Filter
Studia magisterskie
Niderlandy Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Studia magisterskie Projektowanie w Niderlandy. Szukaj studiów magisterskich w Niderlandy tutaj!

Wszystkich obiektów i urządzeń, które nas otaczają w świecie stworzonym przez człowieka zostały wyobrazić i planowanych przez projektantów. Mistrz studentów wzornictwa w Holandii mają okazję doskonalić swoje umiejętności, przechodząc dalej w kierunku swojej kariery marzeń w projekt. Holandia od dawna siedziba wielkich projektantów i narodzin pionierskich zmian w projekcie, takie jak de Stijl.

Mistrz studentów wzornictwa na uniwersytetach i instytucjach naukowych w Holandii pochodzą z całego świata, z różnych poziomów i fachowej wiedzy. Ze względu na wysoki poziom różnorodności wśród studentów wzornictwa, a także programów Master of design, uniwersytety w Holandii często oferują programy w pełnym lub niepełnym wymiarze czasu pracy.Mistrz studentów wzornictwa w Holandii są zobowiązani do uczęszczania pewne kursy, wykłady, seminaria i warsztaty, wykonują projekty i ocen, a na końcu są normalnie wymagane do ukończenia mistrza dyplomowy 's. Aby uzyskać więcej szczegółowych informacji na temat każdego Mistrza programu projektu w Holandii, to jest cenne, aby uzyskać więcej informacji od szkoły za pomocą formularza internetowego na stronie internetowej, związane poniżej.

Aby pracować w kierunku swoich marzeń o udanej kariery w projektowaniu, musisz rozwijać swoje kwalifikacje, które można zrobić, rejestrując się w Mistrza programu projektu w Holandii. Więc zrobić następny krok, już dziś!

Czytaj więcej Pokaż mniej

1 Wyniki z Projektowanie, Niderlandy

EIT Digital Master School

Inteligentne urządzenia (telefony komórkowe, PDA, tablety), inteligentne produkty (samochód, nawigacja) i inteligentne środowiska (inteligencja otoczenia) umożliwiają kor ... [+]

Studia magisterskie Projektowanie w Niderlandy. Dlaczego warto studiować interakcję między ludźmi a komputerami w EIT Digital Master School ?

Inteligentne urządzenia (telefony komórkowe, PDA, tablety), inteligentne produkty (samochód, nawigacja) i inteligentne środowiska (inteligencja otoczenia) umożliwiają korzystanie z nowych usług, które wymagają innowacyjnych interfejsów. Interakcja człowiek-komputer i projektowanie (HCID) koncentruje się na badaniu, projektowaniu, opracowywaniu i ocenie nowych interfejsów użytkownika, systemów i usług interaktywnych.

HCID to interdyscyplinarny program, w którym nasze podejście do projektowania zorientowanego na użytkownika umieszcza użytkowników w centrum procesu projektowania. Łącząc aspekty ludzkie (zarówno na poziomie poznawczym, estetycznym, jak i sensoryczno-motorycznym) z aspektami technologicznymi i biznesowymi, tworzymy nowe produkty i usługi o dużej użyteczności i doświadczeniu użytkowników, a także solidne zapotrzebowanie klientów, co często przekłada się na sukces komercyjny. Studenci uczą się, jak projektować i definiować, w jaki sposób ludzie wchodzą w interakcje i żyją z nowoczesnym, ciągle zmieniającym się światem technicznym.... [-]

Niderlandy Eindhoven
Sierpień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku