Filter
Studia magisterskie
Niderlandy Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Studia magisterskie Design w Niderlandy. Szukaj studiów magisterskich w Niderlandy tutaj!

Wszystkich obiektów i urządzeń, które nas otaczają w świecie stworzonym przez człowieka zostały wyobrazić i planowanych przez projektantów. Mistrz studentów wzornictwa w Holandii mają okazję doskonalić swoje umiejętności, przechodząc dalej w kierunku swojej kariery marzeń w projekt. Holandia od dawna siedziba wielkich projektantów i narodzin pionierskich zmian w projekcie, takie jak de Stijl.

Mistrz studentów wzornictwa na uniwersytetach i instytucjach naukowych w Holandii pochodzą z całego świata, z różnych poziomów i fachowej wiedzy. Ze względu na wysoki poziom różnorodności wśród studentów wzornictwa, a także programów Master of design, uniwersytety w Holandii często oferują programy w pełnym lub niepełnym wymiarze czasu pracy.Mistrz studentów wzornictwa w Holandii są zobowiązani do uczęszczania pewne kursy, wykłady, seminaria i warsztaty, wykonują projekty i ocen, a na końcu są normalnie wymagane do ukończenia mistrza dyplomowy 's. Aby uzyskać więcej szczegółowych informacji na temat każdego Mistrza programu projektu w Holandii, to jest cenne, aby uzyskać więcej informacji od szkoły za pomocą formularza internetowego na stronie internetowej, związane poniżej.

Aby pracować w kierunku swoich marzeń o udanej kariery w projektowaniu, musisz rozwijać swoje kwalifikacje, które można zrobić, rejestrując się w Mistrza programu projektu w Holandii. Więc zrobić następny krok, już dziś!

Czytaj więcej Pokaż mniej

1 Wyniki z Design, Niderlandy

EIT Digital Master School

Program w Human Computer Interaction and Design skupia się na badania, projektowania, rozwoju i oceny nowych interfejsów użytkownika i systemów interaktywnych z uwzględni ... [+]

Dlaczego warto studiować Human Interaction Computer EIT cyfrowe i programów?

Program EIT Cyfrowy hcid oferuje:

Linia frontu zawartość techniczna w dziedzinie Studia na dwóch czołowych EUROPE'S uczelni technicznych prowadzących do podwójnego stopnia. Dobra integracja z dostosowanych Kursy biznesowe w innowacji i przedsiębiorczości Dzieło teza dobrze zakorzenione w problemach przemysłowych Dostęp do kompetencji ośmiu kierunków działań EIT cyfrowych innowacji przynajmniej przez letniej szkoły na dwa lata. Dostęp do centrów kolokacji i ekosystemów innowacyjnych dziewięciu węzłów EIT Digital. Co to jest program o?

Program w Human Computer Interaction i Projektowania koncentruje się na badania, projektowania, rozwoju i oceny nowych interfejsów użytkownika i systemów interaktywnych z uwzględnieniem aspektów ludzkich, na poznawczych i czuciowo-mechanicznych poziomach, aspekty technologiczne, jak i aspektów biznesowych.... [-]

Niderlandy Eindhoven
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
2 lat
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku