W niepełnym wymiarze czasu studia magisterskie na kierunku Design w Bahrajn

Znajdź W niepełnym wymiarze czasu studia magisterskie na kierunku Design w Bahrajn

Design

W celu pomyślnego uzyskania dyplomem magistra, trzeba będzie uzyskać liczbę punktów przechodząc poszczególne moduły. Większość nauczane Masters będzie szereg podstawowych modułów, które trzeba zdać, aby uzyskać kwalifikację. Ocena Masters badawczych jest prawie zawsze w całości przez jednego modułu pracy doktorskiej lub projektu.

Ogólnie rzecz biorąc, projekt obejmuje kilka umiejętności do tworzenia unikalnych produktów i rozwiązań dla obu organizacji z sektora publicznego i prywatnego. Eksperci konstrukcyjne łączą kreatywność, innowacyjne myślenie, zdolności analityczne i rozwiązywania problemów planowania i budowy obiektów, pojęć lub procesy w wielu różnych okolicznościach.

 

Bahrajn, oficjalnie Królestwo Bahrajnu jest mała wyspa kraj położony w pobliżu zachodnich wybrzeży Zatoki Perskiej. Jest to archipelag, z największą wyspę razie Bahrain Wyspa na 55 km długości i 18 km szerokości.

W niepełnym wymiarze czasu studia magisterskie w Bahrajn. Uzyskaj wszystkie informacje o W niepełnym wymiarze czasu studiach magisterskich na kierunku Design w Bahrajn.

Czytaj więcej

Master of Arts in Design Management

Royal University for Women
Stacjonarne W niepełnym wymiarze czasu 36 godziny September 2019 Bahrajn Riffa

[+]

W niepełnym wymiarze czasu magisterskie z Design w Bahrajn. Ustalić College of Art and Design w wyspecjalizowanym ośrodku badawczym zarządzania projektowego. [-]