W niepełnym wymiarze czasu studia magisterskie na kierunku Design w Bahrajn

Znajdź W niepełnym wymiarze czasu studia magisterskie na kierunku Design w Bahrajn

Design

W celu pomyślnego uzyskania dyplomem magistra, trzeba będzie uzyskać liczbę punktów przechodząc poszczególne moduły. Większość nauczane Masters będzie szereg podstawowych modułów, które trzeba zdać, aby uzyskać kwalifikację. Ocena Masters badawczych jest prawie zawsze w całości przez jednego modułu pracy doktorskiej lub projektu.

Design jest wszędzie wokół nas. Z okien przez drzwi, w tym samym komputerze, na którym siedzi. Projektant ma w twórczości talent najważniejsze. Studia Master in Design może dać odpowiednie narzędzia do tworzenia: samochody, jachty, biżuteria, wewnątrz i na zewnątrz.

Bahrajn, oficjalnie Królestwo Bahrajnu jest mała wyspa kraj położony w pobliżu zachodnich wybrzeży Zatoki Perskiej. Jest to archipelag, z największą wyspę razie Bahrain Wyspa na 55 km długości i 18 km szerokości.

W niepełnym wymiarze czasu studia magisterskie w Bahrajn. Uzyskaj wszystkie informacje o W niepełnym wymiarze czasu studiach magisterskich na kierunku Design w Bahrajn.

Czytaj więcej

Master of Arts in Design Management

Royal University for Women
Stacjonarne W niepełnym wymiarze czasu 36 godziny September 2018 Bahrajn Riffa

[+]

W niepełnym wymiarze czasu magisterskie z Design w Bahrajn. Ustalić College of Art and Design w wyspecjalizowanym ośrodku badawczym zarządzania projektowego. [-]