W niepełnym wymiarze czasu studia magisterskie na kierunku Design w Loteria

Znajdź W niepełnym wymiarze czasu studia magisterskie na kierunku Design w Loteria

Design

Masters jest pierwszy poziom absolwentów zajęć i może być uzyskane po otrzymaniu stopnia licencjata. Zarabianie mistrzów zwykle wymaga dwóch lat studiów w pełnym wymiarze czasu pracy, który wynosi 36 do 54 semestr kredytów.

 

Design jest wszędzie wokół nas. Z okien przez drzwi, w tym samym komputerze, na którym siedzi. Projektant ma w twórczości talent najważniejsze. Studia Master in Design może dać odpowiednie narzędzia do tworzenia: samochody, jachty, biżuteria, wewnątrz i na zewnątrz.

Bahrajn jest w stanie włączyć ten sam system edukacyjny, jak Europejski do poprawy jakości szkolnictwa wyższego wśród studentów w tym kraju. Mają także programy wymiany studentów edukacji z innymi na świecie. To pozwoliło ich instytucje uniwersyteckie zaoferować przyjętymi międzynarodowymi wykształcenie.

Riffa jest jednym z największych miast w Bahrajnie ma wiele wyższych ośrodków kształcenia, które oferują nawet międzynarodowych programów nauczania dla studentów. College jak Bahrajn Riffa College służył miasto skutecznie przez wiele lat.

W niepełnym wymiarze czasu studia magisterskie na kierunku Design w %Loteria. Uzyskaj wszystkie informacje o W niepełnym wymiarze czasu studiach na kierunku Design w Loteria.

Czytaj więcej

Master of Arts in Design Management

Royal University for Women
Stacjonarne W niepełnym wymiarze czasu 36 godziny September 2018 Bahrajn Loteria

[+]

Design - W niepełnym wymiarze czasu magisterskie w Loteria. Ustalić College of Art and Design w wyspecjalizowanym ośrodku badawczym zarządzania projektowego. [-]