Filter
Studia magisterskie
Bahrajn Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Studia magisterskie Design w Bahrajn. Szukaj studiów magisterskich w Bahrajn tutaj!

W celu pomyślnego uzyskania dyplomem magistra, trzeba będzie uzyskać liczbę punktów przechodząc poszczególne moduły. Większość nauczane Masters będzie szereg podstawowych modułów, które trzeba zdać, aby uzyskać kwalifikację. Ocena Masters badawczych jest prawie zawsze w całości przez jednego modułu pracy doktorskiej lub projektu.

Ogólnie rzecz biorąc, projekt obejmuje kilka umiejętności do tworzenia unikalnych produktów i rozwiązań dla obu organizacji z sektora publicznego i prywatnego. Eksperci konstrukcyjne łączą kreatywność, innowacyjne myślenie, zdolności analityczne i rozwiązywania problemów planowania i budowy obiektów, pojęć lub procesy w wielu różnych okolicznościach.

 

Bahrajn, oficjalnie Królestwo Bahrajnu jest mała wyspa kraj położony w pobliżu zachodnich wybrzeży Zatoki Perskiej. Jest to archipelag, z największą wyspę razie Bahrain Wyspa na 55 km długości i 18 km szerokości.

Studia magisterskie Design w Bahrajn. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Design w Bahrajn.

Czytaj więcej Pokaż mniej

1 Results in Design, Bahrajn

Royal University for Women

Ustalić College of Art and Design w wyspecjalizowanym ośrodku badawczym zarządzania projektowego. ... [+]

Studia magisterskie Design w Bahrajn. Ustalić College of Art and Design w wyspecjalizowanym ośrodku badawczym zarządzania projektowego. [-]
Bahrajn Riffa
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
36 godziny
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku