W niepełnym wymiarze czasu studia magisterskie na kierunku Design Management w Włochy

Znajdź W niepełnym wymiarze czasu studia magisterskie na kierunku Design Management w Włochy

Design Management

Stopień magistra daje możliwość albo dalej swoje zrozumienie danej kwestii lub startu w zupełnie inny sposób, przy użyciu umiejętności zostały nabyte od poprzedniego stopnia licencjackich.

Włochy, oficjalnie Republika Włoska, to jednolita republika parlamentarna w ramach Unii Europejskiej, znajduje się w południowej Europie. Na północy graniczy z Francja, Szwajcaria, Austria i Słowenia po Alpach.

W niepełnym wymiarze czasu studia magisterskie w Włochy. Uzyskaj wszystkie informacje o W niepełnym wymiarze czasu studiach magisterskich na kierunku Design Management w Włochy.

Czytaj więcej

Magister W Modzie, Doświadczenia I Design Management (mafed)

SDA Bocconi School of Management
Stacjonarne 12  January 2019 Włochy Milan Altavilla Vicentina

Mistrz w Fashion, Experience & Design Management (MAFED) jest w pełnym wymiarze godzin, roczny intensywny program, który uczy się w całości w języku angielskim i przyciąga studentów z [+]

Master in Fashion, Experience & Design Management (MAFED) jest w pełnym wymiarze godzin, roczny intensywny program, który uczy się w całości w języku angielskim i przyciąga studentów z całego świata.

MAFED ma na kulturę kreatywności zorientowanego na wyniki, co oznacza radzenia sobie z nieograniczonej wyobraźni ludzi kreatywnych, swojej świadomości piękne i oryginalne, i ograniczeń czasowych i na niestałość konsumentów.

MAFED jest dla Ciebie, jeśli Mistrz Dążycie do podejmowania roli kierowniczej w modzie, luksusu lub na bazie firmy projektowej, lub jesteś zainteresowany w realizacji Twojego rozruch w sektorze Szukasz programu, który daje bezpośredniego narażenia na świat przemysłu, gdzie wszystko się zdarzyć Chcesz zdobyć kwalifikacje, które jest zgodne z celami Chcesz uznanej międzynarodowej specjalistyczne podyplomowych i post-Experience Master, profili międzynarodowych z doświadczeniem zawodowym. Co MAFED może zaoferować Program, z ukierunkowanego podejścia i jego bliskich powiązań z przemysłem, pozwoli Ci: Otrzymuj specjalistycznego wykształcenia i narzędzi zarządzania w jednym z światowych stolic mody i projektowania, w których wielu głośnych imprez odbywających się co roku. Interakcja z dedykowanym Wydziału akademickim i zawodowym F & D Dołącz do międzynarodowej sieci ze studentami z ponad dwudziestu krajów i ponad 450 absolwentów na całym świecie Wizyta w tym fabryk firmy, salony i flagowych sklepów Zapoznaj się z nowymi trendami i udanych modeli biznesowych przemieszczających się pomiędzy mody i przemysłu oparte projektowania i całej segmentów, od luksusowych do szybkiej mody sprzedawców. Fakt o MAFED ... [-]