W niepełnym wymiarze czasu studia magisterskie na kierunku Design Management w Loteria

Znajdź W niepełnym wymiarze czasu studia magisterskie na kierunku Design Management w Loteria

Design Management

Masters jest przyznawane studentom, którzy ukończyli studiów podyplomowych w określonej dziedzinie nauki lub obszarze praktyki zawodowej, podczas gdy wykazując wysoki poziom opanowania podczas procesu.

Bahrajn, oficjalnie Królestwo Bahrajnu jest mała wyspa kraj położony w pobliżu zachodnich wybrzeży Zatoki Perskiej. Jest to archipelag, z największą wyspę razie Bahrain Wyspa na 55 km długości i 18 km szerokości.

Riffa jest jednym z największych miast w Bahrajnie ma wiele wyższych ośrodków kształcenia, które oferują nawet międzynarodowych programów nauczania dla studentów. College jak Bahrajn Riffa College służył miasto skutecznie przez wiele lat.

W niepełnym wymiarze czasu studia magisterskie na kierunku Design Management w %Loteria. Uzyskaj wszystkie informacje o W niepełnym wymiarze czasu studiach na kierunku Design Management w Loteria.

Czytaj więcej

Master of Arts in Design Management

Royal University for Women
Stacjonarne W niepełnym wymiarze czasu 36 godziny September 2018 Bahrajn Loteria

[+]

Design Management - W niepełnym wymiarze czasu magisterskie w Loteria. Ustalić College of Art and Design w wyspecjalizowanym ośrodku badawczym zarządzania projektowego. [-]