Filter
Studia magisterskie
Niemcy Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Studia magisterskie Data Science w Niemcy. Szukaj studiów magisterskich w Niemcy tutaj!

Masters odnosi się do realizacji programu studiów absolwent, który przygotowuje uczniów do dalszego ich wiedzy na określony temat lub rozwijać swoją karierę. Większość mistrzów są udzielane przez państwowe lub publiczne uczelnie.

Niemcy, oficjalnie Republika Federalna Niemiec, jest federacją w Europie środkowo-zachodnia. Kraj składa się z 16 państw, a stolicą i największym miastem jest Berlin.

Studia magisterskie Data Science w Niemcy. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Data Science w Niemcy.

Czytaj więcej Pokaż mniej
Inne możliwe programy w Europie

2 Results in Data Science, Niemcy

Leuphana University of Luneburg

Program Masters w zakresie zarządzania i danych jest skierowany do studentów, którzy chcą rozwinąć swoje umiejętności w zakresie analizy danych dotyczących zjawisk w świe ... [+]

Program studiów magisterskich w zakresie zarządzania i danych jest skierowany do studentów chcących rozwinąć swoje umiejętności w zakresie analizy danych dotyczących zjawisk w świecie rzeczywistym. Po zakończeniu tego programu nasi absolwenci mają możliwość analizowania ogromnych i skomplikowanych zestawów danych, projektowania modeli statystycznych w oparciu o najnowsze technologie informatyczne. Program został zaprojektowany, aby sprostać szybko rosnącemu zapotrzebowaniu na naukowców danych w biznesie, administracji publicznej i badań.

TREŚĆ I IDEA

Gwałtowne przemiany gospodarcze i technologiczne występujące w gospodarce światowej i przejścia od gospodarki przemysłowej do opartej na wiedzy liderów korporacyjnych z konfrontacji nowych wyzwań. Rośnie powodzi danych związanych z dynamicznym złożoność dzisiejszym środowisku biznesowym nie może już być obsługiwane przy użyciu tradycyjnych metod i tylko osobiste doświadczenie menedżera. Program ten stopień oferuje interdyscyplinarne możliwości nauki i badań, który umożliwia studentom zdobycie wiedzy aplikacji zorientowanych na praktyczne rozwiązania w zakresie zarządzania. Poprzez integrację zarządzania, analizy danych i wiedzy systemów informatycznych, studenci będą mogli rozwijać najnowsze innowacyjne rozwiązania w zakresie zarządzania organizacjami informacyjnych opartych.... [-]

Niemcy Lüneburg
October 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
4 - 8 semestry
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
Offenburg University

Przygotuj się na kształtowanie przyszłego sektora energetycznego! Sektor energetyczny stoi przed ogromnymi wyzwaniami: rosnące zapotrzebowanie na energię, bardziej rozpro ... [+]

Inżynieria zasilania i danych (PDE)

Konwersja energii i zarządzanie nią

Przygotuj się na kształtowanie przyszłego sektora energetycznego!

Sektor energetyczny stoi przed ogromnymi wyzwaniami:

Rosnące zapotrzebowanie na energię, bardziej rozproszone i odnawialne źródła energii, mniej scentralizowane i źródła kopalne.

Sektor energetyczny staje się coraz bardziej złożony:

Zliberalizowane rynki energii z większą liczbą interesariuszy, więcej systemów i nowych technologii do zarządzania i wzajemnego połączenia.

Rozwiązanie - Moc

Zarządzanie rosnącą złożonością wymaga połączenia głębokiego zrozumienia systemu elektroenergetycznego z nowoczesnymi metodami IT i inżynierii danych - dokładnie to, co uzyskuje się dzięki studiom magisterskim. Inżynieria zasilania i danych.... [-]

Niemcy Offenburg
October 2019
W pełnym wymiarze godzin
3 semestry
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku