close

Filtry

Zobacz wyniki

Znajdź najlepszą Czekolada i wyroby cukiernicze tutaj!

Tytuł magistra jest stopniem podyplomowym uzyskanym przez osoby, które chcą pogłębić swoją wiedzę w pewnym obszarze studiów. Programy magisterskie zazwyczaj trwają dwa lata, oprócz czasu potrzebnego na ukończenie studiów licencjackich. Wiele osób może się zastanawiać, czym jest Mistrz Czekolady i Słodyczy? Program ten skupia się na zabraniu uczniów w podróż po cudownym świ… Czytaj więcej

Tytuł magistra jest stopniem podyplomowym uzyskanym przez osoby, które chcą pogłębić swoją wiedzę w pewnym obszarze studiów. Programy magisterskie zazwyczaj trwają dwa lata, oprócz czasu potrzebnego na ukończenie studiów licencjackich.

Wiele osób może się zastanawiać, czym jest Mistrz Czekolady i Słodyczy? Program ten skupia się na zabraniu uczniów w podróż po cudownym świecie słodyczy i nauczeniu ich, jak tworzyć pyszne słodycze z surowców. Studenci w tym programie mogą nauczyć się opanować najnowsze techniki i procesy produkcyjne do tworzenia ciast, które są godne haute piekarnie i pięciogwiazdkowych restauracji. Poza zapewnieniem aktualnych szkoleń ze sztuki słodyczy, kursy mogą również skupiać się na wspieraniu innowacji i kreatywności w kuchni.

Osoby, które ukończyły ten program, mogą odejść z wieloma cennymi umiejętnościami życiowymi, takimi jak zarządzanie czasem i innowacje. Uczniowie mogą również zyskać nowe uznanie dla dbałości o szczegóły. Każdy z tych wyjść może przygotować absolwentów do podjęcia wyzwania spełnienia profesjonalnych potrzeb niemal każdego sektora.

Koszt dyplomu jest bardzo zróżnicowany i zależy od wielu czynników. Gdzie na świecie znajduje się instytut, ile czasu potrzeba, aby uzyskać stopień i czy zajęcia oferowane są w trybie online, offline lub w obu, mają wpływ na to, ile uczeń może zapłacić.

Stopień w sztuce kulinarnej może otworzyć wiele możliwości kariery. Osoby, które ukończyły ten program mogą odnieść sukces jako cukiernik w piekarni, restauracji lub prywatnej kuchni, ale mogą również korzystać z innych ścieżek kariery. Na przykład osoba z takim stopniem może zostać stylistą żywności, dostawcą żywności, dietetykiem lub dietetykiem. Mogą również rozpocząć karierę jako instruktor w szkole gotowania lub fotograf żywnościowy.

Wiele różnych szkół oferuje tytuł magistra czekolady i cukiernictwa. W zależności od szkoły możesz mieć dostęp do większości swoich zajęć online. Wyszukaj poniżej swój program i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

Pokaż mniej
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów: 
format_list_bulleted Filtry
Gasma Gatronomy & Culinary Management Campus
Castellón de la Plana, Hiszpania

Podróż przez świat cukiernictwa, od warsztatów po słodką kuchnię. Master's Degree we Contemporary Patisserie and Sweet Cuisine to najbardziej kompletny i aktualny trening w na ... +

Podróż przez świat cukiernictwa, od warsztatów po słodką kuchnię. Master's Degree we Contemporary Patisserie and Sweet Cuisine to najbardziej kompletny i aktualny trening w najmodniejszej części kuchni. -
Magisterskie
Studia dzienne
5 miesiące
Język hiszpański
Ośrodek kształcenia
 

WSKAZÓWKA! Jeśli reprezentujesz uczelnię i chcesz dodać swoje programy do naszych ofert, skontaktuj się z nami