MASTERSTUDIES

Znajdź najlepsze studia Finanse przedsiębiorstwa Włochy tutaj!

Masters odnosi się do realizacji programu studiów absolwent, który przygotowuje uczniów do dalszego ich wiedzy na określony temat lub rozwijać swoją karierę. Większość mistrzów są udzielane przez państwowe lub publiczne uczelnie.

Magister Corporate Finance pozwoli absolwentom pracować w różnych trudnych sytuacjach z bardzo konkretnych narzędzi i możliwości. Będzie ona obejmować wiedzę o sektorze finansowym, co jest kluczowe dla każdej korporacji i technik z zarządzania finansami.

Oficjalnie znany jako Republiki Włoskiej, kraj znajduje się w południowej Europie. Językiem urzędowym jest język włoski i kulturalnych bogatych stolicą jest Rzym. Wiele z World 's najstarszych uniwersytetów znajdują się we Włoszech, w szczególności na Uniwersytecie w Bolonii (założony w 1088). Istnieją trzy Superior Absolwent Szkoły z "uniwersytet stanu ", trzy instytucje o statusie kolegiów doktoranckich, które funkcjonują na magisterskich i podyplomowych poziom.

Finanse przedsiębiorstwa w Włochy. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach na kierunku Finanse przedsiębiorstwa w Włochy. Zaoszczędź czas, skontaktuj się z uczelnią tutaj!

2 Wyniki z Finanse przedsiębiorstwa, Włochy Filter

Magister finansów korporacyjnych

LUISS Business School
Magisterskie
<
Studia dzienne
<
12 miesiące
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Mistrz ma na celu kształtowanie młodych profesjonalistów zainteresowanych stawieniem czoła coraz bardziej złożonym wyzwaniom finansowym.

Czytaj więcej

Zdobądź dyplom z zarządzania finansami firmy: zostań ekspertem w zakresie zarządzania finansami korporacyjnymi

Life Learning
Magisterskie
<
Studia dzienne
<
studia niestacjonarne
Włoski
Online

Life Learning we współpracy z dr. Emilio Corteselli przedstawia rewolucyjny "Master z dyplomem w zakresie zarządzania finansami korporacyjnymi: zostań ekspertem w zakresie Cor ...

Czytaj więcej