MASTERSTUDIES

Znajdź najlepsze studia Finanse przedsiębiorstwa Włochy tutaj!

Masters odnosi się do realizacji programu studiów absolwent, który przygotowuje uczniów do dalszego ich wiedzy na określony temat lub rozwijać swoją karierę. Większość mistrzów są udzielane przez państwowe lub publiczne uczelnie.

Magister Corporate Finance pozwoli absolwentom pracować w różnych trudnych sytuacjach z bardzo konkretnych narzędzi i możliwości. Będzie ona obejmować wiedzę o sektorze finansowym, co jest kluczowe dla każdej korporacji i technik z zarządzania finansami.

Oficjalnie znany jako Republiki Włoskiej, kraj znajduje się w południowej Europie. Językiem urzędowym jest język włoski i kulturalnych bogatych stolicą jest Rzym. Wiele z World 's najstarszych uniwersytetów znajdują się we Włoszech, w szczególności na Uniwersytecie w Bolonii (założony w 1088). Istnieją trzy Superior Absolwent Szkoły z "uniwersytet stanu ", trzy instytucje o statusie kolegiów doktoranckich, które funkcjonują na magisterskich i podyplomowych poziom.

Finanse przedsiębiorstwa w Włochy. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach na kierunku Finanse przedsiębiorstwa w Włochy. Zaoszczędź czas, skontaktuj się z uczelnią tutaj!

1 Wyniki z Finanse przedsiębiorstwa, Włochy Filter

Magister finansów korporacyjnych

LUISS Business School
Włochy, Rzym
Studia menedżerskie
23 Sep 2020
<
W pełnym wymiarze godzin
<
12 miesiące
09 Aug 2019
Język angielski
Stacjonarne

Mistrz ma na celu kształtowanie młodych profesjonalistów zainteresowanych stawieniem czoła coraz bardziej złożonym wyzwaniom finansowym.

Czytaj więcej