MASTERSTUDIES

Znajdź Best Zaoczne Finanse przedsiębiorstwa Rosja tutaj

Stopień Master 's jest podyplomowych stopień naukowy. Trzeba już licencjat ubiegania się o programie Master 's. Most główny 'studiów s wymaga studentów do ukończenia głównego ' tezy s lub pracy badawczej.

Mimo ogólnych transakcji finansowych, w szczególności z poszczególnych składników aktywów i pasywów, corporate finance i wygląda na to, jak te pojęcia wpływ praktyk biznesowych i relacje akcjonariusza. Praca w finansach korporacyjnych obejmują zarządzanie kapitałem, bankowości i wyceny przedsiębiorstw.

Rosja, lub też oficjalnie znany jako Federacji Rosyjskiej, jest krajem, w północnej Eurazji. Edukacja w Rosji jest głównie przez państwo i jest regulowane przez Ministerstwo Edukacji i Nauki. W Rosji, zajmuje około 70% czasu szkolenia na lekcjach kontaktu z nauczycielem, reszta 30% nakładu pracy poświęcone są niezależne badania materiału.

Top Zaoczne Finanse przedsiębiorstwa w Rosja. Pobierz wszystkie informacje o Zaoczne Finanse przedsiębiorstwa i skontaktować się ze szkołą w Rosja!

3 Wyniki z Finanse przedsiębiorstwa, Rosja Filter

Высшая школа экономики
Studia menedżerskie
Wrzesień 2020
<
W pełnym wymiarze godzin
<
2 lat(a)
14 Aug 2020
Język angielski
Stacjonarne

Przegląd programu Najważniejsze zalety Agenda Możliwości badawczych Ścieżki kariery Konspekt Zarządzanie aktywami

Czytaj więcej

Mistrzem w finansach przedsiębiorstw

Rostov State University of Economics
Studia menedżerskie
<
W pełnym wymiarze godzin
<
Zaoczne
<
2 lat(a)
Stacjonarne

Master in Corporate Finance studiów podyplomowych jest przeznaczony do szkolenia specjalistów znających współczesnej teorii i praktyki w dziedzinie finansów korporacyjnych i z ...

Czytaj więcej

Magister zarządzania finansami

Novosibirsk State University
Studia menedżerskie
<
W pełnym wymiarze godzin
<
2 lat(a)
Język angielski
Stacjonarne

Program jest zorientowany na międzynarodowe trendy edukacyjne w zakresie zarządzania finansami i ma na celu zapewnienie studentowi szerokiego zakresu kompetencji w zakresie fi ...

Czytaj więcej