MASTERSTUDIES

Znajdź najlepsze studia Finanse przedsiębiorstwa Portugalia tutaj!

Masters zarabiają po studenci ukończą licencjackich studiów. Aby uzyskać mistrzów, zwykle trzeba wykonać od 12 do 18 kursów uczelni, które często wiążą zakończeniu kompleksowych badań i / lub pracy dyplomowej.

Corporate analiz finansowych, jak firmy zarządzają ich stanu finansowego z aktywami i pasywami. Składa się on z wewnętrznych problemów i interakcji z udziałowców. Niektóre przedmioty badane obejmują ryzyko, wyceny, akcje i dywidend. Możliwości kariery w tej dziedzinie obejmują bankowości i zarządzania ryzykiem.

Portugalia jest jednym z najgorętszych krajach europejskich. Programy uniwersyteckie są bardzo przystępne. W rzeczywistości Portugalia ma jeden z najniższych kosztów utrzymania dla studentów. Ciesz się najlepsze plaże w Algarve lub starych skrzydłach historii w stolicy Lizbony.

Finanse przedsiębiorstwa w Portugalia. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach na kierunku Finanse przedsiębiorstwa w Portugalia. Zaoszczędź czas, skontaktuj się z uczelnią tutaj!

1 Wyniki z Finanse przedsiębiorstwa, Portugalia Filter

Biznes Finanse

Instituto Superior de Contabilidade e Administração do Porto
Magisterskie
Portuguese
Ośrodek kształcenia

Corporate Finance, opracowany w obecnym kontekście zarządzania przedsiębiorstwem, utworzyli specjalne narzędzie zarządzania dla tworzenia wartości firmy. Magister Corporate Fi ...

Czytaj więcej