MASTERSTUDIES

Znajdź najlepsze studia Finanse przedsiębiorstwa Polska tutaj!

Magister jest stopień naukowy przyznawany osobom, które z powodzeniem oznaczać wyższy poziom doświadczenia. Istnieją dwa główne rodzaje mistrzów - uczy i badania.

Corporate Finance zajmuje wspólnych pojęć finansowych i patrzy na nich z perspektywy biznesu. To dotyczy wewnętrznych problemów finansowych aktywów i zobowiązań, a także współdziałania z przedsiębiorcami i ich akcjonariuszy.

Podobnie jak wiele innych krajów UE, Polska oferuje tanie lub nawet darmowe lekcje dla studentów z UE. Przyszli studenci powinni zwrócić się bezpośrednio do wybranej przez siebie instytucji polskiej. Uniwersytet Warszawski, na przykład, koszty pomiędzy £ 1300 i £ 2500 rocznie dla swoich kursów języka angielskiego.

Finanse przedsiębiorstwa w Polska. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach na kierunku Finanse przedsiębiorstwa w Polska. Zaoszczędź czas, skontaktuj się z uczelnią tutaj!

2 Wyniki z Finanse przedsiębiorstwa, Polska Filter

Magister zarządzania finansami korporacyjnymi

WSB University in Gdansk
Magisterskie
Paź 2020
<
Studia dzienne
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Badania to przede wszystkim przygotowanie do przyszłej kariery zawodowej. Wyższa Szkoła Bankowa dba o to, aby studenci nie mieli problemów na rynku pracy, w tym międzynarodowy ...

Czytaj więcej

Magister finansów przedsiębiorstw i rachunkowości

Cracow University of Economics
MA
Paź 2020
<
Studia dzienne
<
4 semestry
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Program ma na celu pogłębienie wiedzy na temat finansów i rachunkowości w dziedzinie polityki pieniężnej i finansowej, rachunkowości zarządczej, finansów lokalnych i gospodars ...

Czytaj więcej